Табачник створив фінансово-терористичний центр проти студентства

You may also like...

15 коментарів

 1. ГАК :

  Українці ,зверніть увагу,хто в НАШІ країні підтримує огидних злодіїв тСабачніков,пахлов-хАзарових бандита прнзидента,вступ до кацабського болота(вони його називають МС),хто проти вступу в ЄС? Ну звичайно це собачі виродки,етнічні брудні кацаби та шахраї жиди.А звідси висновок; ми,українці,повинні позбавити ворожих до України жидокацабів ПРАВА ГОЛОСУ,а найбільш агресивних- – помістити до тюрем та таборів,яких вони набудували для нас.А тих виродків-жидокацабів,що мали і мають відношення до бандитської влади,потрібно ЗАБИТИ як скаженних собак!

 2. Донеччанин :

  Невже в НАШОМУ славному Каєві не знайдеться молодої людини,щоб випустити смердячі тельбухи ці паскудні мерзоті,гнилому тСабачніку?Чи потрібно мені їхати з Донецьку?

 3. valerij :

  Шановний “перехожий”, не знаю, чи Ви здобували вищу освіту в українському ВУЗі, але хочу проінформувати Вас, що за СТАТУТОМ ВУЗу стипендію виплачують не за фактом присутності на заняттях, а за результатами поточного і підсумкового контролю ЗНАНЬ. Тобто НЕ ПРИЗНАЧАТИ стипендію можна виключно за підсумками екзаменаційної сесії. Тому наведені факти, власне кажучи, і свідчать про ПОЛІТИЧНИЙ тиск МОН (пана міністра) на студентство.

 4. SergiyB :

  Від усього студентства Полтави хочу подякувати Дмитру за те, що він не побоявся висунути претензії пану Табачнику! Завдяки ньому наші студенти отримали стипендії, і я все ж таки зміг купити квиток до рідного села і буду святкувати у колі сім’ї! Дякуємо тобі! З Новим Роком! Студенти Полтави з тобою!

 5. НBR :

  А для чого вчитись людям, яких тримають за “елехторат”? Щоб працювати на заводах, прихватизованих за дарма? Щоб збільшувати прибутки сьогоднішніх власників, яким потрібні лише робітники? І в такий МС вони хочуть засунути молодь? Ким вони будуть у такій країні ? А кому потрібна така країна? Звісно кому – сьогоднішнім “кровосісям”!

 6. нострадамус :

  скоро Северная Корея Украине Раем от паКРАСТЬчень покажется.

 7. ОМОН :

  ЯКЩО ВЧИШСЯ – ОТРИМУЙ СТЕПУХУ! ЯКЩО В БАНДІТИ – ТО НА НАРИ!!!

 8. ОМОН :

  ПРАВИЛЬНО!!!
  ВСПОМНИТЕ, ЧЕМ ЗАКОНЧИЛИСЬ ИГРЫ В РЕВОЛЮЦИЮ ДЛЯ ЧЕ ГЕВАРЫ.

 9. Алина :

  Юрий,о таких,как вы,говорят :”Дурак ты и уши у тебя холодные”… Потрогайте ваши уши, я права ?

 10. Юрий :

  А чего вы ждали? Что студенты будут там тусы разводить и ещё и стипендию за это получать? Лично я, как налогоплательщик, оплачивать этот бред не согласен категорически. Хотите стипендию – добро пожаловать в аудитории. Нет – пусть вас америкосы кормят.
  Я бы на его месте каждого студента, хоть раз замеченного на майдане, исключал бы с волчьим билетом и без возврата денег за обучение. Хотите в европу – идите в европу. Увидите, как вас там ждут.

 11. Виталий :

  Какие законы логики, о чем ты,прохожий ? Это я про твои рассуждения, не подлежащие никакому анализу,разве только псиатрическому. Студенты – граждане страны и этим все сказано. Они имеют право на протест против звериного бандитского режима. Это у тебя в РФ так думают и говорят,как ты ? Мне искренне жаль тебя и твоих соплеменников по имени “русские” ( именно “чьи”,а не “кто”)

 12. Antutabak :

  Агресивний українофоб – міністр освіти України. Це нонсенс. Це абсурд. Не можна навіть уявити собі, що ярий антисеміт-українець обіймає посаду міністра освіти в Ізраілі. А в нас країна терпил, чудес і безобразій. Студенти мали би вже давно організувати майданчики, майдани і майданища в знак протесту проти цього пейсатого підступного міністра-пройдисвіта. Досить терпіти знущання цього агресивного старого щура! Гнати батогами аж до стіни плачу.

 13. Andriyko :

  А санитаров все нету…

 14. Виталий :

  Прохожий бредит…
  Ему срочно нужны медикаменты…

 15. Прохожий :

  Не правда ли, стипендия – это аналог зарплаты для трудящегося человека. Заработал – получи. Посещал занятия, учился – получи вспомоществование, то бишь, стипендию. Если ты занятия не посещал, а ходил на майдан – пусть тебе майдан и платит. А иначе нелогично получается. Тебя приняли на бюджет, государство оплачивает твою учебу, а ты-то от нее отлыниваешь. За что же стипендия? Законы логики никто не отменял.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.