Друге дихання «Доктора ПІ»: Росія підтвердила освіту Слюсарчука. Суд у ступорі, адвокат звернувся до Порошенка

You may also like...

9 коментарів

 1. Анита :

  Все это было бы смешно…если бы не было так грустно…Афериста, который возомнил из себя врача,( если уж в этом посте вспомнил автор) Сталин бы поставил к стенке…а гуманное украинское правительство тратит деньги на содержание этого ублюдка, суды выслушивают адвокатов, про гонорар которых можно только догадываться. И когда в нашей стране перестанет работать система, при которой “Без бумажки – ты какашка, а бумажкой – Доктор Пи!”???

 2. геннадий быстрый :

  Замовний пост безумовно… По-перше, не можуть викликати довіри будь-які дані, інформація, довідки із кацапстанської педерації, по-друге, що то за диплом з навчанням на протязі менше року, чи можна його прирівняти до диплому випускника ПТУ? по-третє, той факт, що невідомий метр став чиїмось адвокатом говорить лише про те, що у Слюсрачкука і тих, хто з ним є гроші на оплату послуг адвоката, тільки це є підставою для будь-якого адвоката надавати свої послуги

 3. Василь :

  Отримав освіту психолоха??? Та на нейрохірурга треба все життя віддати аби руки вміли операувати лютей!!! А тут психолог із скальпелем! Психолог який боїться навіть із педіатром районної лікарні поспілкуватись не те що з нейрохірургом! Автор каже що усі докази “ксерокопії” – хм… цікаво так сказав “усі”. Прям усі брав і перелистував своїми руками? Кароч, панове, коли вже психологів які “вчились” як і усі хто зараз торгує на базарах, зараховують в нейрохірургів і дозволяють калічити людей – від влади годі чого чекати, бо сама влада їх туди і запхала. Владу, суддів, прокурооів – треба тримати під конролем! Так як зробила газета Експрес.

 4. Кролик Сеня :

  про тебя тут, как ты только что написала, вообще никому не интересно, так ша аффтар пеши есчо,
  И ЗЫ: сними с авы дитё и не прикрывай ею свое паскудство и гниль.

 5. Можно переписать и так, например:

  Ось летить наш глава держави до Чехії з політичним візитом. І на шпальтах чеських газет з’являються коментарі:

  «З України? Ага, це звідти де викрили олігофрена у стадії дебільності, забрали в нього фальшиві дипломи, вкрадену “дисертацію”, звання доктора медичних наук, й, слава Богу, хоча б на 8 років ізолювали м’ясника від беззахисних важкохворих людей».

 6. Кролик Сеня :

  ну, да, когда тебя кинут за решетку и будут издеваться, я тоже буду смеяться!

 7. Володимир Вихор :

  Аж смішно, як його відбілюють. Та ще й так неграмотно. Освіта психолога? І що як ця освіта дає право різати людей, де диплом нейрохірурга? Головне завдання автора показати в білому світлі професора Пі

 8. Кролик Сеня :

  ну, да не читал, но осуждаю..

 9. Serg Galitcin :

  не дочитал до конца… пост явно заказан… тон выдает…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.