«Єдиний кандидат» розколов опозицію

You may also like...

8 коментарів

 1. tonis :

  Хочете мирно змінити владу – підтримайте В.Кличка, цього хоть будуть боятись бандити і різні жуліки – що украли владу в народу. Бо всіх інших зі списку “каменяра” (починаючи з Гриценка, кого я дуже поважаю і кінчаючи не менш достойним Яценюком) просто відстріляють бандити, Їх черга вийти на герць з бандократією ще не підійшла – шансів вижити в цій боротьбі за престол України у них нема!!!

 2. tonis :

  Я ВВАЖАЮ: хоче “Удар” бачити президентом В.Кличка, то хай забезпечить його просування до цілі і не допустить фальсифікацій! А іншим опозиційним кандидатам раджу одуматись і не висовуватись – інакше стануть претендентами на мішені для снайперів та різномастних кілерів, керованих олігархічними банд-формуваннями та спецслужбами недругів нашої неньки України. Після першого туру буде видно – ПР дунам і Олігархам прийде кінець, якщо не змінять свою позицію по відношенню до України і її народу!

 3. Вадим :

  Сгиньте тролли!

 4. Васек :

  Беда не в том, что не хватает оппозиционных кандидатов. Беда в том, что среди их, нет ни одного толкового! Слегка засунув рыло в корыто, они уже никого не подпустят к нему. А то, что уже начинается крысиная возня-не удивительно!

 5. Каменяр :

  Як показує аналітика, кукловоди Кличка (в його самого знань політики та юриспруденції-0,001)
  намагються схилити всіх до того що потрібен один кандидат.Забуваючи, чи свідомо ігноруючи, ЩО:
  1.Єдиного кандидата зніме продажнє і кишенькове ЦВК!
  2.Не зніме ЦВК-зніме снайпер з відстані 2км з гвинтівки з лазерним наеденням.
  3. В Україні є ще безліч КАМАЗів, як у випадку з Чорноволом.
  4. Якщо буде єдиний кандидат, то ЦВК згідно закону може поставити в виборчі комісії лише двох представників Кличка, а інші 20-24 будуть від підставних кандидатів ПР, а враховуючи хитрий жеребок ЦВК, в більшості комісій від Кличка не буде жодного представника. (вибори можна не проводити).
  Щодо ймовірних кандидатів:
  1. Гриценко
  2.Доній
  3. Кармазін
  4.Катеринчук
  5.Кличко
  6.Ляшко
  7.Марков
  8.Порошенко
  8.Симоненко
  9.Тимошенко(якщо допустить ЦВК)
  10.Тягнибок
  11.Янукович
  12 Яценюк

  От і подумайте: Хто з цих кандидатів не буде обслуговувати сімейні та олігархічні клани свої та своїх спонсорів, хто з них найкраще знає закони, хто за час депутатства не розбагатів, ким не будуть керувати кукловоди (сам у всьому здатний розібратись)

  Сподіваюсь, що відповідь Ви вже знайшли!! Слава Україні!

 6. Дущ :

  Видно оппозиция в целом еще не дозрела до власти. Если буцдете так вести- проиграете- даю я вам в этом сто процентов. Тогда не тратьте деньги и веселитесь. Вам это сейчас не надо – растите

 7. Теннисист :

  хук справа Тягнибоку, джебб Яценюку – и оба без шапок

 8. тренер :

  хук справа Тягнибоку, джебб Яценюку – и единый кандидат готов!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.