Заповіт «кремлівських старців»: спікер Рибак написав статтю у стилі гумористичного фентезі

You may also like...

41 коментар

 1. Донецк :

  Одно прекрасно – благодаря этому назначению вся страна, а не только Донецк, узнала, что из себя представляет такой себе неприметный “старичок с добрым лицом”! Нет, это не маразматик и идиот, как многим кажется. Это сплав совковой двуличности, трусости 90-х, приспособленчества, подлости и наглости!

 2. одессит :

  вопрос только в том как этот маразм закончиться..без крови необойдеться но только чей..

 3. вал :

  Навіть читати гидко… старий маразматік…

 4. Вася :

  Щастя,що видання розповсюджується в основному по бібіліотеках та підприємствах і населення цю галіматью не прочитає.Так,для статистики написана…

 5. Прогон :

  Не мішало б зібрати всіх цих Рибаків, Чечетових, Януковичів разом з Азаровим, Олійниками, Германами, Богословськими і т. д. в той ПІСУАР, який вони створювали, обгородити колючим дротом і хай би стартували звідти вперед і вгору. Звеличені й натхненні. Від тієї однієї підводної лодки, якою володіють, до омріяного криголама “Ленін”

 6. Григорий :

  Семя жирует возле корыта, а ее шакалы, вертухаи и мелкое шобло из голубозадой сволоты – затюканные призраком Бандеры — беснуется над куском гнилого мяса.

 7. поллитролог :

  Над ким сміємось? Над собою? Біда в тому, що газету, в якій надруковано оду вождю усіх часів і народів, а також про щастя, що неочікувано від вождя звалилося на українські жебрацькі голови та ахінея автора в рабські душі, отримає майже кожна сім’я, а ця рецензія тільки користувачами світової мережі!!!

 8. галина :

  “Все” это было бы смешно, если бы не было так грустно-тянет на ленинскую премию

 9. Самуил :

  Маразм крепчает !…

 10. чебурашка :

  Дряхлий недоумкуватий більшовичок стедиться перед паханом.

 11. HJK :

  ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАМІТИЛИ В95 КВАРТАЛІ В ЛОЗУНЗІ “покращення ВЖЕ сьогодні” –вже це не прийменник це направлення куди ми прямуємо

 12. проня :

  да-а а еще сміялись з маразматичних радянських вождів-Брежнева Черненка та вони в порівняні з Рибаком Чечетовим Олийником були в світлому розумі бо таку околесицю брехню і бред може нести тільки запалений розум або його відсутність

 13. Валера :

  Все очень похоже на отчет партсьезду КПСС времен СССР. … и лично Леониду Ильичу. Господи за что это все этому украинскому народу? За ЧТО.

 14. киев :

  петру. ты что ли отсчитывал эти 200 миллиардов? или через твою кассу они прошли? или был свидетелем ее заказных убийств?

 15. Вася :

  Та кто бредни этого мудака читать будет, кроме таких же мудаков, как и он!

 16. starik :

  Старый маразматик! Яркий представитель Советской партийной плесени! Ведущий диалоги в стиле совковых аллилуйщиков!!!

 17. Gost :

  Старый маразматик! Яркий представитель Советской партийной плесени! Ведущий диалоги в стиле совковых аллилуйщиков!!!

 18. Николай :

  ПОЧЕМУ МОЛЧИТ НАРОД!?

 19. Николай :

  Носом мразей в это “пакращення”. Носом, носом, носом, носом.

 20. Андрей :

  На бред и чушь янучарского сраколиза отвечу в стиле Жванецкого: не смешите меня жить! А от себя добавлю: шоб ты, падлюка, вдавывся тым покращэнням!

 21. anatoly :

  сгинь и не тролли

 22. anatoly :

  для tonis.
  я ще пенсію не отримую. теж – старий інженер, дитина асфальту… опалення – …., водогін – …. а н а 3 дорослих мої2000…. приватна хата з проблемами…. тримайся, друже

 23. Пакращення :

  Маразм крепчал. КПСС после Брежневского маразма протянул еще 8 лет. У ПР столько времени не будет.

 24. валерий :

  ну что тут сказать СРАНЫЙ СТАРЫЙ МАРАЗМАТИК

 25. tonis :

  Забув сказати про моральні цінності, бо як я бачу, то чим гірша тварюка (моральний виродок) то тим вище старається влізти по службовій драбині…
  Можливо я вже став старим маразматиком і не розумію нинішнього життя? Всім навкруги добре, а мені все таке бридке і нікчемне навколо виглядає, як ота шосейна дорога – ями лише стають глибші і ширші…

 26. anatoly :

  боляче за прізвище. воно не Рибак.Рибак – найкращий дерматовенеролог Вінницької області. а оце що зробило людям?

 27. tonis :

  Невже всі владоможці такі мудрі і благополучні, як спікер Рибак? Чомусь мені ну зовсім невезе: пенсії не вистачає навіть на хліб з водою, а зароботки вже відпали – старий інженер нікому не потрібний, молоді уже без роботи сидять. Будинок постарів і теж уже валиться, ремонту просить – грошей нема. Здоров’я геть паршиве. як і життя в цілому, в лікарню слід лягти, але знову ж грошей нама і не передбачаються… Криза, люди кажуть, а владоможці жирують, їм все по барабану – бюджет пиляють і хабарі видирають з рук…, працювати ніхто, з чиновників та членів їх сімей, не хоче, а може – не вміє і вчитись не хоче – навіщо, народ терпить і мовчить, все всім добре, особливо Рибаку!!!

 28. terik :

  уж лутче вы воруйте НО неучите меня жить из вашим ПАКРАЩЕНЯМ

 29. Николай :

  Даже не мог подумать, что он такой идиот!

 30. Земляк :

  Програма реформ Президента України не просто виконується, а починає позитивно позначатися на повсякденному житті суспільства та його громадян. Це може помітити тільки сліпий.

 31. Петро :

  Богу Слава що дав нам Януковича! У ЦИХ УМОВАХ КОЛИ КАПІТЕЛЬМАН ВИКРАЛА З ЛАЗОРЕНКОМ 200 мільярдів і ЗАХОВАЛИ У 30 СВІТУ ( ДОК.ФІЛЬМ “ПОПКОРМ” ІЗ ЗАЛУ СУДУ США). – БУДУЧИ ПРИ ВЛАДІ ВИКРАЛА 53 мільярди дол. (АНАЛІЗ ЕКОНОМІСТІВ ІЗ США) РАНІШЕ ПРИ КУЧМІ І КРАВЧУКУ ТІЛЬКИ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ ЩОРІЧНО ПРОДАВАЛОСЬ НА ЛІВО ПО 40 мільярдів дол. ЩО РІЧНО! ЯНУКОВИЧ НЕ СВЯТИЙ АЛЕ КРАЩИЙ ЗА ПОПЕРЕДНИКІВ РІШУЧИЙ І ДІЛОВИЙ ТА ВПЛИВОВИЙ – ФАКТ. У ЮЩЕНКА ВЛАДУ ВІДІБРАЛИ КОМУНІСТИ З ТИМОШЕНКО ВІН МІГ ТІЛЬКИ КРИЧАТИ ЯК ІВАН ХРЕСТИТЕЛЬ -ФАКТ.
  КОЛИ БИ ПЕРЕМОГЛА ТИМОШЕНКО ПІДКУПОМ І БРЕХНЕЮ ЗА ПРОРОЦТВАМИ СВЯТОГО : “УКРАЇНА МАЛА БУТИ ЗАЛИТА КРОВЮ І ЗГИНУТИ ЯК ДЕРЖАВА”. ЦЕ БУВ ДОГОВІР ЇЇ З ПУТІНИМ. ПУТІНСЬКІ АГЕНТИ ЗАФІКСУВАЛИ КРАДЕНІ У СИРІТ 200 мільярдів ДОЛ. у 30 банках світу І ПОСТАВИЛИ ЇЙ УМОВИ ! ТИМОШЕНКО ЦЕ СМЕРТЬ З КОСОЮ! ОПОЗИЦІЯ КУПЛЕНІ ПОГАНІ БРЕХЛИВІ АРТИСТИ. ЯКИЙ ЯНУКОВИЧ Є ” СЛАВА БОГУ ЩО ДАВ НАМ ЯНУКОВИЧА”! ДОБРЕ ЩО ТИМОШЕНКО ПОКУТУЄ ДЛЯ СПАСІННЯ ЇЇ ДУШІ ЗА ОРГ. ВБИВСТВА І ГОЛОДНИХ СИРІТ, БЕЗДОРІЖЖЯ. РИБЕК ПРАВ НА 100%!

 32. Сергей :

  ПОМАСРАНЧЕВЫЕ журналюги-грантоеды! Мрази! ДОЛОЙ ПОМАСРАНЧЕВЫЙ ОТСТОЙ!

 33. cawa :

  ЩО ТУТ СКАЖЕШ СТАРИЙ ММААРАЗМАТИК.

 34. Голмадянину :

  Во, быдлоблядские завыли. Как и в стаде. Дружно. В один голос.

 35. gek :

  Вся страна сзакрытыми глазами. Одни голубые /ПР/ все видят, глазастые.

 36. Нерыгыанал :

  Дивлюся на Рибака й бачу голову профкому гаража “Орджонікідзевугілля”. Дурак дураком, як і всі його однодумці!

 37. Гебельс :

  кремлівська пропаганда

 38. MARAZM :

  ток мелким почерком-пакращення аж прет

 39. Иван :

  Щоб ти здохла…Тварюка сита!!!

 40. громадянин :

  і чьо? комуно-риго-бидло знову за них проголосує. Кацапблядія ж обіцяє їм гори стєкламою…

 41. Зяма :

  Ничетак, пейши исче!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.