Відомий політтехнолог вважає справу «Доктора ПІ» вдалою інформаційною спецоперацією російських спецслужб

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

6 коментарів

 1. Кролик Сеня :

  Починок, шо зедело по-взрослому, на кукане сидишь, падлюка, у спецслужб за педерастию с малолетними, шо писать стал под своими никами в тырнетике.

 2. Кролик Сеня :

  Починок, таффай, таффай, троль поганый, сдавай свои ники в интрнете:
  Solomiya Zinko, Serhiy Kudelia, Natalia Myroniuk, Halyna Utko, Ihor Zinko..

 3. Кролик Сеня :

  4. І яку ж таку цінність чи загрозу для Росії може він мати, що ФСБ за участю нашиз ЗМІ організовувало таку багатоешелоновану операцію з його знешкодження.

  ценность такая, что на всем постсоветском пространстве только в России создан Институт мозга, которым сейчас руководит сын Бехтеревой.
  Слюсарчук покусился на святая святых и Россия не заинтересована в таких научных организациях где либо на других территориях постсоветского пространства, а тем более на Украине – вотчине России.

 4. Кролик Сеня :

  Чому у Росії не було доказів ппро вищу освіту т.з лікаря, а знайшлися лише тепер у період гострої фази російсько-українського протистояння – читай “війни”.

  адвокаты, как и все здравомыслящее население Украины, не смогло абстрагироваться от гипноза ГПУ, поэтому бездействовали, и вопросы это к попередним адвокатам – почему они не работали в первой инстанции?

 5. Кролик Сеня :

  это где такое написано, что Слюсарчук А.Т. проводил операции в ненадлежащих условиях, в газете Экспресс?

 6. игорь :

  Маю декілька запитань. 1. Чому “Доктор ПІ” проводив операції в непристосованих умовах і з таким високи рівнем летальних наслідків? 2. Чому він особисто брав великі суми грошей від родичів пацієнтів на особливо дорогі ліки – нехай би люди самі їх шукали і купували? 3. Чому у Росії не було доказів ппро вищу освіту т.з лікаря, а знайшлися лише тепер у період гострої фази російсько-українського протистояння – читай “війни”. 4. І яку ж таку цінність чи загрозу для Росії може він мати, що ФСБ за участю нашиз ЗМІ організовувало таку багатоешелоновану операцію з його знешкодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.