В Україні повторюється сценарій Москви щодо Абхазії і Грузії – ректор Католицького Університету

You may also like...

1 Response

 1. Cара :

  Силовий варіант розгону Майдану досі є дуже ймовірним, але самооборона до цього готова, заявив комендант Майдану, народний депутат фракції Батьківщина Андрій Парубій.

  “Є абсолютно реалістичний силовий сценарій. Є група “яструбів” у владі, які переконують всіх навколо, що Майдан можна зачистити за 15 хвилин. Є така група людей, які дуже тиснуть, щоб отримати на це політичне добро. Тому силовий сценарій нападу на Майдан залишається дуже і дуже ймовірним”, – заявив Парубій в прямому ефірі 5 каналу в четвер.

  Разом з тим, за його словами, самооборона Майдану готова до такого варіанту розвитку подій. “Ми 70 ночей на Майдані, і не було жодної ночі, щоб не було інформації, що нас будуть штурмувати. Для нас ці повідомлення стали вже буденними, як і наша готовність до штурму. Ми в готовності щодня, щоб відбити цю атаку”, – сказав депутат.

  Він переконаний, що система оборони Майдану “є не менш, а може бути і більш ефективною, ніж їхня система нападу”.

  “Але головне – наші люди набагато більш мотивовані, тому що вони приїхали на Майдан, щоб стояти за свої сім’ї, своїх дітей, за Україну. І якщо влада це усвідомлює, то думаю, у них вистачить здорового глузду, щоб не робити провокаційні дії проти Майдану, тому що це може дуже погано закінчитися”, – заявив Парубій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.