Україна знайшла спосіб помститися Росії

You may also like...

15 коментарів

 1. Oxana :

  Виола, так ведь деньги на больницу Охматдет правительство наше выделило уже! А тема поднятия акцизов до сих пор живет. Это еще раз доказывает то, что деньги от поднятия акцизов на Охматдет и не пошли бы.

 2. Yuriy :

  Диденко, о каких рабочих местах Вы говорите, если наша власть специально создает такие условия бизнесу, что те вынужденны наоборот закрывать свои предприятия, а людей увольнять. А это, в свою очередь, приводит наоборот к безработице.

 3. Zina :

  Що правда то правда – де пива, а де Охматдит?! Горілчані лоббісти вже більше нічого не могли більше придумати як заадурити голову людям хворими дітьми. Цинічно спекулювати на цій темі. Але у тих, хто прагне наваритися, гальмів не існує!

 4. Диденко :

  Это просто, мягко говоря, не честно по отношению к народу выдаивать его до последней копейки. Вы сначала обеспеечте людям нормальные зарплаты, рабочие места, а потом потом уже поднимайте акциз на пиво. Вот уже тогда люди смогут купить бутылку пива по 15 гривен. А сейчас и на 7 гривен за бутылку у них денег не хватает.

 5. Fox :

  Взагалі дітям не погано допомогти, але нехай трохи депутати повернуть зі своїх офшорів до бюджету, а потім беруться за податки, а то яксоь не справедливо, за все сплачує народ, коли вже буде платити влада і залиште пиво в спокої, а то всі інвестори потікають.

 6. Fox :

  Ну це і справді сміх про ці акцизи, ніколи ще не буле краще народові від підвищення акцизу, чи то пиво, чи то інша продукція, а люди як пили, курили, так і будуть продовжувати це робити, тільки тепер доведеться за це більше платити.

 7. Виола :

  Тільки не дуже розумна людина могла повірити, а особливо сказати та написати те, що кошти від підвищення акцизу будуть прямо перенаправлені на будівництво дитячої лікарні. Це зовсім різні статті бюджету, які потребують додаткового погодження у Верховній раді. А може бути й так, що поки дійде до погодження, то гроші від акцизу десь “усушаться і утрусяться”

 8. Головаш :

  Эти “умы” доиграются до того, что производители пива просто закроют часть мощностей, выгонят на улицу тысячи людей, которые пойдут на биржу труда, и вот тогда посмотрим на сколько хватит этого бюджета и будет ли вообще позтив от повышения акциза на пиво

 9. Жирнов :

  До чого тут Україна? Групка політиканів вирішила пропіаритись а так як немає сьогодні на чому себе гарних рекламувати то лізуть у сфери в яких не бум бум. За країну вони не переживають за людей теж, їм аби вискочити на каналі телевізора, А взагалі згоден з товаришами що такі от дії наадують страшні часи минулого століття. Маю надію що до цього справа не дійде.
  А лікарні повинна будувати держава то її обовязок за конституцією. до чогоо тут шарлатани дерибанщики в політичних колах.

 10. Матвей :

  Что-то Тягнибока штормит не по-детски. Он когда книги на русском последний раз покупал? Это же не цены – это телефонные номера с выходом на международку. Они не доступны большинству украинцев.Детские украинские книги тоже очень дорогие. Ющ не смог переломить ситуацию, а Тягнибок сможет? Кто в это поверит? А лоббирование акцизов на пиво и сигареты – это, конечно же, альтруизм чистой воды, там же не вылазят со всех дырок заказчики. Это не политика, а цирк

 11. Самсоне :

  Строительство ОХМАТДЕТА должно финансировать государство, конституцию ни кто еще не отменял, Дешевый пиар дилетантов в политике не только вредит стране но и народу. Книги еще запретят читать, хотя в чем разница между сожжением книг и механизмом экономической блокады. как мне кажется никакой. Это и не удивляет.

 12. vogel :

  Шоб ви там усі повиздихали разом із своїми сайтами (тіпа меіл/ру) і т. інше,і т. подібне,і ніколи не з”являлись в інфрмаційному просторі!Відносно російського шляху- як шкутильгали куширями,так і будуть надалі плестись.Тому що,росія-батьківщина слонів.Багато десятків трильйонів(зелених) від російських нафтогазобаксів від продажу смердючого повітря(є ще алмази,рідкоземельні,ліс) знаходиться в омериці.Розпорядником,якими призначили якусь нікому невідому жінку.Розберіться спочатку у себе в Росії,потім будете повчати інших!

 13. Влад :

  Так какие гниги из России везут? Донцову и Карецкого? Поддерживаю Тягныбока

 14. Влад :

  Не надо бодаться с Россией! Все бодания заканчиваются заменой наших товаров на европейские! А у нас сокращаются поступления в бюджет и рабочие места! К чему эти понты?

 15. Госстть :

  Кого интересует что там предлагает какой то больной на всю голову хоббит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.