У справі «Доктора Пі» держава зловживає владою. Слюсарчука нема за що карати – правозахисник

You may also like...

17 коментарів

 1. Кролик Сеня :

  в деле есть экспертиза, которая полностью оправдала все действия Слюсарчука, а починоку за справу Слюсарчука отвалили огромные деньги, т.е фактически заказали и это тоже факт

 2. russo forest :

  треба було вам бути присутнім на процесі в суді. 3 основних потерпілих і 2 дотичних справи.

 3. Кролик Сеня :

  фамилии, кто?
  таких нет

 4. russo forest :

  ви це розкажіть тим людям у кого загинули родичі, після активного колупання скальпелем в мозку бідолаг

 5. Кролик Сеня :

  а доказательства в деле свидетельствуют об обратном, что диплом настоящий, а починок обосрался со своими псевдо доказами, так и передайте ему на досуге, пусть сушит весла – приплыл 🙂

 6. russo forest :

  ні …достатньо фальшивого диплому дохтєра

 7. Сергій Букин :

  Первая привилегия любой власти в любом государстве – это возможность безнаказанно врать. Независимо от общественно-политического устройства враньё неразрывно связано с властью. Поскольку враньё от власти и всё, что с ним связано (подделки, подтасовки фактов и т.п.) является ненаказуемым злодеянием, его разрушительная сила очень велика. В частности, причиной Майдана как раз и было массовое враньё чиновников во время президентства Януковича.
  Единственным способом прекратить враньё от власти – это сделать так, чтобы власти не было ни у кого.
  По моему глубокому убеждению, будущее за космополитическим устройством мира, без разделения планеты на государства, без войн и насилия. Нацизм и сепаратизм – это пережитки прошлого. Человек должен иметь не паспорт какого-то государства, а паспорт гражданина мира. Законы должны быть унифицированы. Армии больше не нужны. Ядерные боеголовки перерабатываются в топливо для атомных электростанций. Глобальное хозяйственное руководство осуществляют ЭВМ. Влияние человеческого фактора в решениях важных проблем сведено к минимуму. Все довольны, никто не чувствует себя обманутым.

 8. мужик :

  Що за ім”я? sssssssssss -зассав тобто? Відкрий личко, прокурор ти чи носиш суддівську мантію? Хай буде тобі відомо – по 200 000 грн.в день отримував слідчий прокуратури генеральної, щоб клепати справу проти Лозінського. В цій справі змінилось шість слідчих груп і всі приходили до висновку, що Лозінський невинен. Але прес зверху того прищавого президента, проплачені журналісти, які (за їхніми же словами) за негативні репортажі про Лозінського отримали квартири в Києві, зробили свою справу. Суддя першої інстанції вибачається перед Лозінським за рішення суду : “Вибачте, але на мене тиснуть такі люди, що мені страшно, а у мене малі діти”. Так що не говоріть того, чого не знаєте!!! Дуже прикро, що Ющенко-2 продовжує втручатися в судові справи і тиснути на суди. Система клюєво-портновська залишилась…..

 9. Кролик Сеня :

  гласность – начало новой жизни

 10. Кролик Сеня :

  про то как врал починок, особенно в своем заявлении, скоро все узнают

 11. Кролик Сеня :

  Это вам починок навеял?

 12. russo forest :

  а діти і дорослі яких він “лікував” на дому, і які повмирали пришвидшено завдяки його “допомозі”–це що? це також підробка і провокація? Ви запитайтесь у їхнін близьких! Запитайтесь у них як їхні хворі але стабільні діти починали згасати на очах після його “лікування”

 13. кіо :

  ВИПУСТІТЬ ЙОГО І ПОЦІЛУЙТЕ В ДЕСНА,І ВИПИШІТЬ МАТДОПОИМОГУ

 14. in00 :

  Що за істерика, шановні? Генеральний прокурор – наш, демократичний, Верховний Суд – наш, демократичний. Якщо Слюсарчук – винний, то сидітиме. Якщо ж ні – то не сидітиме. Ось і все. А адвокат може казати все, що завгодно, саме для захисту підсудного. І це буде в межах законодавства. А суд має приймати до уваги і звинувачення, і захист. Так що…

  І ще – трохи тупувато казати про “професіоналізм”, згадуючи “теорію Ломброзо”.

 15. Sergey :

  Треба за незаконні рішення, за найменшу незаконну дрібницю що призвела до незаконного судового рішення притягувати до відповідальності посадових осіб в першу чергу прокурорів слідчих і особливо суддів!

 16. Sergey :

  Хто пише цю маячню? Який вчений? Які засекречені винаходи? Який професор? Та подивись на його їдало? Це теорія Ломброзо! Наявна! Людина психічно хвора! А щодо дій суду та прокуратури — це правда! Ці сволочі ніколи не роблять все чесно, повноцінно, та у відповідності із законом! Вони й не вміють в більшості професійно працювати — щось наляпають займаючи службове положення і виступаючи від імені держави–а ви доводіть зворотнє! Це повна деградація — як моральна так і професійна!

 17. ssssssssssssss :

  хто ця продажна скотина, що накаляля цю заказуху?
  криваві баблоси руки не перекрутять?
  Це просто пес-дець…, під шумок всяких уєбків хочуть повідпускати продажні сцуки, то лозинський – смертельно хворий, то док.ПІ – “не виноват” !!!!
  потрібен прискіпливий контроль активістів і люстраційного комітету до подібних резонансних справ – 16 червня – АС !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.