У ПР склали узагальнений портрет тих, хто стоїть на «смердючих Євромайданах». І здригнулися

You may also like...

23 коментарі

 1. Алекс сказав:

  Слушать продажного Иуду – только время терять.А то что антимайдан – купленное быдло,знаю точно.

 2. Иван сказав:

  Уявимо незбагненне: опозиція дуже погана, а регіонали дуже позитивні! Але ж ти, депутате, з відгодованою мордою, яку скультуру і рівень розвитку демонструєш? І ти, зраднику, рвешся поближче до корита, плюючи на вчорашніх соратників? А чи знаєш, що іуд усі презирають і на тебе плюнуть у свій час? Тьфу, яке мерзопакісне лайно!

 3. Югурта сказав:

  Святош – колишн1й БЮТ”овець, одна з перших тушок в парламент1. Мабуть через
  сво1 пост1йн1 намагання якомога ближче притиснутись до влади,(там, звичайно
  тепл1ше) в1н, як тушка, почав швидко розкладатись, СМЕРД1ТИ. Ось чому ст1ль-
  ки смор1ду в1д його промов 1 писанини. Про сво1 майбутн1 понев1ряння цей про-
  дажний холуй ЩЕ не замислюеться.

 4. СРОЧНО сказав:

  В ДОНЕЦКЕ АТАКОВАН ОФИС АХМЕТОВА. Фотографии смотреть в facebook.com , искать «Желнаков Олег», нажать «Фотографии» , нажать «Альбомы», видео смотреть: http://novosti.dn.ua/details/215854/

 5. тида сказав:

  Уважаемый,а вам не приходило в голову,что это тоже их дом,их земля,они ее тоже любят по-своему?Какое вы имеете право кому-то указывать?Может они не меньше вашего любят свою страну.А с оппозицией договариваться можно?Да они ни разу за все выборы не пришли честно к власти . Все митинги устраивают начиная с 1991года и все на манеже все те же герои.А вот когда за задницу берут все сразу больные и отравленные и с видом на жительство в других странах. Что ж при Ющенко в ЕВРОПУ не поскакали и реформы не делали.Хотя Юлькина реформа по доллару удалась так бедная на страну пахала,что доллар в 2008 был и 8 и 9 …11.

 6. афоня сказав:

  рыгыанал прав.яныка и Ко давно ПОРА на нары за государственную измену.в США таких близко не пускают к власти.про антимайдан,знаем прекрасно,что там одно убогое и продажное быдло.а у энтого репа холеная не чета шахтерам.

 7. нострадамус сказав:

  ПРо АНТИМАЙДАН Их ГРУЗИЛИ в вагоны ПО СПИСКАМ КАК быдло! Привезли , ВЫГРУЗИЛИ и СТАДОМ привели в центр. Там под “бумажку” поорать, а потом СТАДОМ к месту КОРМЕЖКИ и НОЧЕВКИ!.
  НЕ БЫДЛО ли? ,
  А всё потому, что ОБЕЩАЛИ дать 200 грн и ХАЛЯВНОЕ ПОЙЛО. но потом лохов кинули на бабло,

 8. VRamble сказав:

  Регионал прав. Оппозиции пора собиратся на нары за государственную измену.В США давно бы сидели ….
  А про майдан знаем кто там живет…

 9. leon сказав:

  ТИ ДИВИ – ЯНИКОВА ЗАЛУПА НАВІТЬ ВМІЄ ГОВОРИТИ, ТОДІ ЯК ЯЗИК ЗЕКА ДО УКРАЇНСЬКОЇ НЕ ПРИСТОСОВАНИЙ.

 10. Татуанна сказав:

  Хто б там ще варнякав? Лузер смердючий. Сам в боргах по вуха, тому й, як собака, відданий свому володарю. Єкс-власник салону машин “суперавтопрому” “АИС” з боргами понад 100 млн доларів (кредит у Укрсиббанку та ін.) Інакше, будеш ти бачити “небо в клеточку”. Так що насолоджуйся поки “Євроінтеграцією” з шенгенською візою, злидень! Свято наближається!!!

 11. Ненакралисяще сказав:

  Ще раз підтвердили, що регіионал це нікчемна паскудна чужа для України людина. Що з нею ні про що не можна домовлятися, тільки гнати за російський кордон.

 12. Валентин сказав:

  “У мене з цим проблем нема, як і у великої кількості людей, у яких є шенгенські візи” – Так треба, щоб таким цапам закрили цю візу! Ты, Моня Табачник и прочая шушара – на свою землю обетованную!

 13. Иван сказав:

  Не защищая существующую власть, не могу,так же, ничего хорошего сказать про упомянутую четвёрку. Ни один из них не в силах стать единоначальным лидером и возглавить государство. А потому их действия расцениваю как политическое кликушество, стремление приобрести политические дивиденты и политический пиар, исспользуя для этого массы, на которые им (четвёрке),в принципе, глубоко начхать.

 14. Вячеслав сказав:

  А твоє місце святим колись також не буде…

 15. Ghost сказав:

  Мерзотники ці ПР…

 16. Alina сказав:

  Риганал – це діагноз. Прирівнюється до імбіцила.

 17. ольга сказав:

  Риба смердить з голови .Це знають всі.

 18. Вася сказав:

  ДОЛБОЙОБ !!!!

 19. Олександр сказав:

  Типова реакція недалекого регіонала, який відірваний від життя реальної України. І до чого тут релігійні переконання Турчинова? Навіщо зачіпати цілу релігійну конфесію, якщо пан Святаш має неприязнь до Турчинова. Думаю, що загальник показник IQ усіх регіоналів не натягне навіть на цифру 40. Шкода, що такі люди при владі, але добре, що їм залишилося не довго. Бо в кого правда, той переможе – тримайся український народе і скоро такі хами як Святаш підуть у небуття, а краще в буцегарню, без візи на роботу.

 20. Andriyko сказав:

  Дурне воно.

 21. www сказав:

  святаш на тупого не тягне. І він і йому подібні свідомо не помічають основної причини виникнення протесту. Очевидно в пр така вказівка “а ні слова про побиття людей” Тому святаш і вся пр прийміть до уваги: не покараєте винних в побитті ви, покараємо ми. В свій спосіб. Мало не видасться.

 22. Сатир сказав:

  Такі, як ти – явний показник “омажореної” влади, яким на*** на інших людей. Жаль, що не маю змоги поспілкуватися з тобою на вулиці, як чоловік з чоловіком. За свої слова все одно прийдеться відповідати, якщо не сьогодні то завтра точно. Такі як ти – мерзенні, навіть, проходячи повз тебе, вже є бажання сходити в баню відпаритись від “свинячо-щурячого” твого духу

 23. Володимир сказав:

  Святаш – а ты на себя в зеркало смотрел, типичный уголовник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.