У міліції підрахували: штраф за маскування обличчя- до 4,2 тис. гривень

You may also like...

1 Response

 1. кара :

  Відомий дисидент запропонував дієвий спротив новоприйнятим законам

  У Львові запропонували модель боротьби з новоприйтятими законами, які порушують Конституцію України і обмежують права і свободу громадян України.

  Колишній політв’язень Мирослав Маринович, проректор Українського Католицького Університету, вважає, що у цій ситуації громадяни України повинні діяти безкомпромісно і консолідовано.

  “Ми не маємо іншого виходу, як ставати на позицію громадянської непокори. Як метод може бути використаний прийом, яким хакери завалюють сайти. Цей прийом означає, що коли є достатня кількість людей в якомусь акті, влада стає безсилою.

  Тобто, якщо влада забороняє носити каски, то треба, щоб весь Майдан одягнув каски, щоб усе суспільство їх одягнуло. Якщо влада забороняє п’ять автівок поруч, то треба, щоб їхали по всіх дорогах колони по 20-50 авто”, — пропонує Мирослав Маринович.

  Проте до таких кроків повинна вдаватись не лише людина чи група. “Суспільство має бути солідарним, яке у разі того, що когось карають, щоб воно горою стояло за ту людину і не полишало цієї людини. Шляхом увиразнення того, що закони не мають сенсу, що вони є глупими у своїй природі, абсолютно жалюгідна юридична думка у них закладена”, — говорить проректор УКУ.

  Проте пан Маринович не виключає того, що хтось у такому випадку може бути покараним. “Якщо суспільство не зрозуміє, що цей момент не можна упустити, не можна схилити голову, то так ми не подолаємо це зло, адже зло, яке не отримує спротиву, йде далі. Якщо ми цей закон визнаємо, то через дуже короткий час ми матимемо нові подібні закони,Ґ які забиратимуть у нас свободи”, — наголошує колишній політв’язень Мирослав Маринович.
  !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.