Травлю Гриценка організував Яценюк

You may also like...

10 коментарів

 1. Юрій :

  Гриценко самозакоханий егоїст, Корчить із себе нарциса. Його злить, що у Яценюка імідж вищий, ніж у нього. Найбільш йому заважає, бачте, Яценюк. І Гриценкові начхати на Україну. Але якщо такий розумний, то критикуй владу, борись з владою. Так! Прозірливо писав наш видатний Шевченко: “Не так тії воріженьки….” “Наблизиться до ВО “Свобода”, Думає, що на тлі Тягнибока. матиме більшу вагу? А щодо БанковоЇ, то щоб їй служити, то не обов”язково туди бігати. І така розумна людина, як Гриценко, це повинен прекрасно знати.

 2. tonis :

  Анатолій Степанович Гриценко – прекрасний трибун, З нього дуже серйозні люди голосували, та на жаль – нас, чесних і порядних інтелігентів виявилось замало, щоб А.С.Гриценко здалав мафію на виборах і став Президентом України, що було б дуже справедливо! Наші люди ліниві та дуже наївні, ще не всі дозріли до розуміння свої вигоди і надіються на когось більше, ніж на себе, що не є розумно в теперішній час.

 3. tonis :

  Анатолій Степанович, тримайся друже, за тобою ще стоять люди і партія “Громадянська позиція”, що є чималою силою – бо ми не продажні партійки, ще не саморозпустились і не лягли під Яценюка, і вже по всьому видно – не ляжемо, не діждуться наші вороги. Пропоную перейти в більш конструктивну опозицію до правлячого злочинного режиму, наблизитись до ВО “Свобода”, що так як і ми – ближче до людей стоїть! Панове – ми ж маємо все для боротьби за краще майбутнє України, тому пора починати активні дії, починаємо руйнувати злочинний режим, який вже зовсім конає від розгулу корупції, неймовірного жлобства і власного нехлюйства.

 4. Михаил :

  Правильно, выгнать всех авторитетных, людей которые не боятся спорить и высказывать свою точку зрения из оппозиции, и оставить таких как Яценюк и Фарион, и оппозиция сама развалится.

 5. krepetro :

  Рішення фракції щодо Гриценка правильне.
  Щоб здолати Януковича, треба діяти спільно.
  Ну, подав Грицено свою кадидатуру на виборах президента. Говорив розумні, правильні речі. Скільки набрав голосів виборців? Один відсоток?

 6. Kollo :

  Задача клоунов типа Гриценко — вносить раскол в ряды оппозиции.

 7. Дмитро :

  Більш гарнішої кандидатури на посаду президента України ніж ГРИЦЕНКО не знайти! Українець-патріот, чудова освіта, мудрий політик. На жаль кацапня його валить а українці-лохи гаварять па руські і думають що вони умніші. Раби ви, хохли продажні.

 8. Андрей :

  Чим ця опозиція відрізняється від помаранчевих, здається це одне і теж саме, пересваряться довиборів, мабуть регіонали не всім однаково платять.

 9. владимир :

  Сеня,это горе. Лживый,аморальный подонок. Кто воспитал такое убогое существо,тому нужно плюнуть в лицо.

 10. матроскин :

  Чем дольше находишься в одном шалаше с Яйценюком – тем от тебя больше воняет изменой. Сенька-кролик – ходячее предательство. И Толе давно это пора понять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.