Табачника ПРорвало на рідну партію. Він побачив майбутнє

You may also like...

7 коментарів

 1. Роман :

  Еще 2 ярких высказывания мытцив от ПР перед выборами Кучмы на 2 срок: Табачнег в интервью ФАКтам: -Возможно я скажу что-то смелое, неожиданное, неудобное, но я – за Леонида Данилыча Кучму! Повалий тогда-же: – Ви знаєте при Леоніді Даниловичу люди стали жити краще… Можливо вони просто цього не помічають?..

 2. Абвг :

  А хто йому Табачник №2 міністр освіти та науки? Якщо брат, не нехай скаже йому по-братськи, щоб не сіяв ненавість. Чого простіше. Табачник, Герман та Калесниченко – перші сіятелі… це зараз міліція підтягнулась

 3. Влад :

  Ну а что?! Расчитывал на что-то, а регионалы не поделились. Вот он и обиделся. Использовали его публичное имя в своих целях, и недоплатили. Если Янукотик проиграет выборы, обиженных в ПР будет очень-очень много. Вот тогда посмеёмся от души.

 4. Hunter :

  Країною керувати це не на гармошці рикати. І ще одне, найважливіше: чомусь ЖИДИ вирішили, що країною мають керувати вони. Азаров, Табачник, Гєрман,Бродський, кілька сотень жидів депутатів… І ні ОДНОГО рабіновича за плугом,чи сари доярки!!! У всі часи всі народності це замічали і,як наслідок, вогнем і мечем випікали і вирубували етіх жидовскіх памочніков. А з їхньої сторони абіди на вєсь мір: інквізиція, голокост… І ніяк ЖИДВО не второпає, що НЕ ПОТРІБНІ НАМ, українцям ,їхні послуги! Адже красти можна не тільки в Україні ! Було багато на долі України окупантів, але сини Іуди найбільше зла принесли нам: навіть культуру і мову спаплюжили! ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!

 5. Справедливость :

  Телеп сучку по яйцях!!! Аби не мовчати, а придурки від опозиції вже й зраділи, бо таку новину видав, про що ніхто не й здогадувався, ну і нація ідіотів…кожен олігарх-еврей , та щей-пророк! Кошмар!

 6. veva :

  Что у пьяного на языке, то у трезвого на лице.

 7. sdsfdfdf :

  Почему все олигархи Евреи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.