Суд упав у кому: прокурора підозрюють у підтримці «Доктора Пі»

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

14 коментарів

 1. Хрон :

  Зря вы Абсова обижаете. Он по всему видать парень не злой, а колбасит его на этой теме, потому что видать шо имеет обостренное чувство справедливости. И это хорошо. Смысл жизни – в борьбе! Вот он и делает свою жизнь осмысленной. А вы его обижаете, невыликовным дразнитесь. А ведь надо просто пожалеть. Может у человека в жизни больше ничего и нету окромя священного джихада. Я тебе, Абсов, совет дам. Отетот вражий техст уже 25 человек ласшарили и 75 – лайкнули. Отетих всех адептов злого дохтура надо на чисту воду выводить и рядом с Андрюшкой судить. Бо они непонятные совсем – то ли больные, но ли негодяи… Займись ими! Тебя на всех хватит. И обязательно выясни, есть ли там мужики шо подписуются бабами. Это важно в твоей священной великой войне! Вперед, и да пребудут с тобой суд и прокуратура!

 2. гость :

  Для невиліковно хворого “Absov” : взагалі-то, автор цієї статті Наталя Тимошенко, а вам шановний Абакумов час приймати свої заспокійливі ліки)))бачу заздрість вас просто роздирає

 3. Аналитик :

  Внимание,в эфире пациенты доктора!

 4. Димону :

  ДЫК…

 5. Димон :

  ЛОЛ

 6. Мартинець :

  Я й сама не вірю в цей м яко кажучи брєд з свого боку, написаний в газеті, але чітко розумію, що якщо Слюсарчук вийде….то на його місце можу потрапити і я… Єдиний вихід, придумовувати неправдиві свідчення, обливати брудом. А якщо він всежтаки і вийде, то прийдеться прикинутись несповна розуму, щоб не посадили…

 7. Павел :

  Тут в захист цього афариста проскакують твердження про його “ГЕНІАЛЬНІСТЬ”. Цей МЯСНИК не вірші геніальні писав чи музику а виставляв себе нейрохірургом. Тут геніальність звучить просто смішно, ця професія вимагає знання сучасних технологій і наукових досягнень. Ця справа нажаль показує рівень нашої медецини для простого населення. Нехай Табачнику зробить операцію тоді можна і відпустити.

 8. Петрович :

  Прикольно!Глядиш их вместе с Юлей и ……Слабо верится,что менты отступят,но если отпустят-много интересного узнает широкая обшественность!!!

 9. Valerjan :

  Якщо Слюсарчук й винен в шарлатанстві відносно своїх над здібностей, то всю мокруху яку йому пришивають, явно зайве. Гадаю він своє вже відсидів, всеодно йому вже на шахрайстві не заробити через всей цей галас.

 10. Павел :

  Чргова заказуха, цей аферист повинен відсидіти по повній за вбивства і без варіантів. За кордоном лікарі платтять шалені гроші за страхування від лікарської помилки і за свої помилки платять мільйони і несуть відповідальність. Коли скальпель в руки бере шарлатан то це вбивство! Неважливо чи були шанси у пацієнта чи ні. Це найбільший злочин використовувати людей які у відчаї боряться за життя дітей, батьків, рідних.

 11. Хрон :

  О, рябяты… Эк вас колбасит. Вы не беспокойтесь – вам всегда подсунут, кого ненавидеть, вы ж без этого не можете. Тут уж и дибилу видно, что дело заказное. Но вы, по всему видать, даже не дибилы. Экспресс небось выписываете. Приятного чтения.

 12. снайпер :

  Почему этого скота не посадили в камеру к зэкам для посвящения в петушатник?

 13. яZZZZZ :

  І скільки ти заробила??

 14. ляля :

  Про що ви пишете??????????,жах,він убивця,
  а ви його чуть не робите героєм.Нехай такий спеціаліст зробить вашій дитині операцію–і я б тоді подивилася на вас.Його не просто в тюрму,а так зарізати ,як цей штукатур різав людей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.