Порошенко домовився з Меркель провести відеоконференцію із сепаратистами

You may also like...

4 коментарі

 1. Максим :

  Хохлы уже давно сами ничего не решают. Как сказала мама Меркель так и будет. А днр и лнр скоро будут независимыми государствами.

 2. Бух :

  Всеобщая мобилизация, закрыть границу и никаких переговоров с террористами. Если этого не сделать в ближайшее время Украина как государство может прекратить свое существование.
  “Треба перекрити кордон з Росією повністю ”на замок”, повністю – не якість там контрольні пункти діють – перекривається рух через кордон в зоні АТО, всі транспортні потоки, включаючи залізничні потяги, завертаються туди, аж на Харківщину, Сумщину. Кордон повністю перекритий – у вогневому плані перекритий – діють артилерійські підрозділи, зенітні підрозділи, артилерійські групи, запроваджується повністю вогнева лінія і чітке оголошення – будь-який транспортний засіб і жива сила – чи це установка ”Град”, чи це вантажівка, чи це автобус – знищується. І насправді знищується!”
  ”І коли ”вантажі” звідси підуть від кордону в бік Росії, то російське суспільство швидше зрозуміє, що Україну краще не чіпати. І тоді Путін зрозуміє, що ми будемо захищати свою землю. І тоді терористи та сепаратисти зрозуміють, що у них немає потоку постійного підкріплення”

 3. Юрий Монстр :

  Какие могут быть переговоры с собаками???

 4. faddistr rfrwehfggd :

  Че с лугандонами и даунбабве говорить? Они абсолютно невменяемые нацисты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.