Освітяни поставили Табачнику один бал. За нетрадиційну освітню орієнтацію

You may also like...

32 коментарі

  1. valerij :

    Ось ДИВНИЙ приклад “використання” ЗНО. Хлопець отримав достатньо високий бал, що дало йому можливість у 2012 році вступити до ВНЗ (не буду називати, аби не образити цей поважний заклад). Провчився (???) один місяць (вересень) і протягом 1 семестру (5 місяців) отримував стипендію, не відвідуючи занять і не виконуючи жодних завдань. У червні 2013 року забрав документи і з тим самим (відносно високим балом) поступив (був зарахований) в інший ВНЗ. ПОВТОРИВ ту саму схему. Питання: що заважатиме йому і у 2014 році (востаннє за отриманими у 2012 році балами) “відпочивати” ще 5 місяців (вересень – січень)? Далі він у 2015 році знов успішно пройде ЗНО і ще 3 роки буде по 5 місяців “доїти” пана Табачника (вірніше – Україну за допомогою вищезазначеного пана).

  2. Alex :

    Діми, ой вей! Ти що робиш у українському кабміні? Ти, жид (на єврея ти не тягнеш!), у Кабміні України! Ти хочеш вчити мене моїй історії? Таки да? Яку майже кожен рік переписуєш в угоду московському окупанту?
    Тікай, поки цілий! Ти забув, що робили мої предки-козаки з такими, як ти?

  3. Марина :

    Сумно чути брехню, коли знаєш правду! – цей вислів якраз про освітянські звіти! Особливо вражає незрозумілість ЗНО! Такий метод оцінки знань, лише їх забирає! Абітурієнт повинен вміти розмовляти, правильно висвітлювати свою думку, але як це можна зробити при хаотичному вибору відповіді!

  4. Антон :

    Абсолютно згоден з тим, що ЗНО нічого не дає для об*єктивного оцінювання знань. ЗНО полегшує навчання, а це означає, що таке навчання неефективне

  5. Гость :

    Я взагалі не чула жодного позитивного враження від своїх знайомих про ЗНО. Хтось вважає, що ЗНО дає можливість об’єктивно оцінити знання абітурієнта, проте можу запевнити вас, що знаю людей, які в період здачі ЗНО дуже добре заробляють, ідучи за когось його здавати…

  6. Оксана :

    Я не підтримую ЗНО через те, що ніколи не вважала тести правильною та об’єктивною формою перевірки знань. Сама не раз на них провалювалась, хоч і добре знала предмет. А уявіть якщо провалитись на ЗНО через своє невезіння! І що тоді? Чекати цілий рік ще одного шансу?

  7. Maria :

    Якщо говорити про вищу освіту – то ЗНО створило лише велику кількість проблем, бо до вишів змогли вступити ті, хто списав або вгадав тести, а перевірити ці знання можливості нема

  8. Лера :

    Налякали знищенням ЗНО! Ви проїдьтеся по сільських школах. У багатьох із них у 10-11 класах(при наповнених 9-х ) сидить по кілька учнів, бо після дев’ятого більшість тікає до коледжів, аби оминути ЗНО. То чи така чудова штука це ЗНО і кому вигідно її розхвалювати, якщо її так боїться сила-силенна учнів та їхніх батьків?

  9. Марта :

    ЗНО це завжди спірне питання: з однієї сторони воно спрощує вступ студентів до ВУЗів. так як здав один раз і вже не мучається! з іншої сторони більшість учнів вгадують тестові завдання, а практичні вже пишуть як вдастя! І Попри всі негативні оцінки нашим освітянам, радує одне – є люди які перемагають на міжнародних конкурсах, а отже прославляють Україну

  10. Ваня :

    Дуже багато невідповідностей, помилок і неправильних відповідей трапляються серед ЗНО , це певний набір завдань, які можна розв’язати випадковим способом – вгадуванням. Таке оцінювання не показує рівень знань учнів. Тому, на мою думку об’єктивнішими є вступні іспити.

  11. Ксюша :

    ЗНО-це недосконалий і необ’єктивний спосіб оцінювання абітурієнтів, адже маємо гіркий досвід збоїв програми, переплутування балів, люди перестають спілкуватись, не в змозі правильно висловити свою думку…Як на мене, у ЗНО немає жодних переваг!

  12. nyta :

    Я не підтримую ЗНО, оскільки сама здавала і знаю не на словах що це таке… Тести з помилками , докінця непідготовлені… Через дану систему перевірки знань багато абітурієнтів не поступили у вищі навчальні заклади через недобір 0,5 б, 1 б…..

  13. VLS :

    Реформування освіти до рівня оцінки знань школярів за допомогою ЗНО призводить до загублення українських душ. Я проти такої форми вступу школярів до ВНЗ. Деградація логіки присутня при ЗНО. Вгадав-невгадав не повинні бути заключним винесенням освітнього рівня абітурієнтів.

  14. Женя :

    Дійсно,студенти хочуть повернути вступні істити,тому ,що ні для кого не секрет це гра на удачу ,а свої знання при тестуванні дуже рідко хто може проявити!!!!

  15. Олена :

    ЗНО не показує взагалі нічого. І будь хто з нас, опинившись в якості керівника компаніі, або фахівця з HR, якій відповідатиме за підбір персонала власним коштом в цьому досить швидко переконається.

  16. Мадлен :

    Действительно правильное высказывание: “если не нужны знания, то зачем учителя?”. Во все времена действовала и все таки сохраняет свою силу другая фраза: “есть ученик – появится и учитель”. С нашим министром исчезает весомость профессии учителя и редеют ряды студентов. Книги с ошибками, знания с браком. ВНО – это вообще только название, на самом деле корупционная схема. Для прохождения ВНО наши родители выкладывают такие суммы, что на эти деньги можно в Польский ВУЗ поступить, предварительно год отзанимавшись с двумя репетиторами. Достаточно уже издеваться над сферой образования в Украине.

  17. Хелена :

    Благодаря вступительным экзаменам будет видно уровень знаний. Дети не будут получать количество балов, как в рулетке.
    Наши преподаватели сдавали, от этого их знания не были хуже.
    Не паникуйте раньше времени: взятки были и при тестах. Был очень наглядный пример в 2013 году.

  18. Кристина :

    Ничего удивительного, что Министр образования не ратует за престижность профессии учителя. Если не нужны стали знания (имею ввиду ведение ВНО, которое создало множество лазеет для поступления в ВУЗы),то зачем учителя? Министерство сознательно продолжает уничтожать интеллектуальный потенциал будущего Украины.

  19. Николай :

    Сколько можно писать лишь про один негатив. Да, сейчас образование в Украине не на самом высоком уровне. Может не нужно ломать все старое, а стоит пересмотреть то, что было раньше? К чему ведет тупое заучивание тестов мы уже убедились – деградация знаний учеников и студентов, так что пора переходить на новые методы!

  20. Ганна :

    Скільки можна на біле казати чорне?!… Більшість абітурієнтів, студентів та їх батьків підтримують законопроект про повернення вступних іспитів, адже завдяки іспитам вчорашні школярі можуть показати свої істинні знання, а не гратися в лото-забаву при складанні ЗНО!!

  21. Маша :

    Розділом «Закриваємо школи – відкриваємо університети» дана стаття вкотре викриває недолугість ЗНО. Виходить, що до школи можна не ходити, а пролізти в універ все одно матимеш можливість. Дійсно справедливе гасло: «Вища освіта доступна кожному!» При ЗНО навіть техніку читання, як у молодших класах, складати не потрібно: став собі хрестики.

  22. Наталя :

    Я – вчитель. За змістом статті – невдаха. Скільки таких, як я в Україні?! Тіштеся, що є ще люди, які люблять дітей, віддані своїй професії і чесні. Саме освітяни «…поставили Табачнику один бал». А ті, хто вважає себе успішним, бо не педагог, хіба не залежний від влади грошей? Це і є ті 1,3%, бо аплодує «сильным мира сего»? Так званим «чесним» ЗНО такі вдахи (даруйте за немилозвучність антоніма до слова «невдахи»!) відівчили учнів мислити, бо знають, що керувати неграмотними (раніше хрестиками підписувалися неграмотні!) набагато легше… Сумно, українці…

  23. Аллочка :

    Проблем у освіті більш ніж треба, а всі вчипилися у ЗНО наче воно рятує чи якось підвищує рівень освіти у вузах, проблема із вступом була раніше коли вузи були виключно бюджетними а тепер це питання вибору адже вузів тьма і можливостей теж. Крім того сама суть іспит чи ЗНО – це тільки перевірка знань, і я вважаю головне аби знання БУЛИ.

  24. оля :

    Питання освіти на сьогоднішній день в Україні політизоване!!! Чому суспільство не розуміє, що зміни в напрямку покращення якості вищої освіти це тільки на краще!!! А ЗНО- це тільки погіршення системи вищої освіти і є недосконалим, а також потребує величезного доопрацювання.

  25. Marina :

    ЗНО – це просто зрівнялівка абітурієнтів! Воно не враховує їх індивідуальних здібностей та способу мислення, а також не дає можливості продемонструвати додаткову мотивацію та зацікавленість. Самі по собі результати ЗНО не вирішують нічого, адже вступ до ВНЗ відбувається й на основі балу атестату, який не завжди є правдивим…

  26. оля :

    Реформування вищої освіти в Україні просто вкрай необхідне і це робити слід на основін прийняття Закону про вищу освіту!!! Це дасть можливість підвищити якість освіти і наблизити її до Європкйських стандартів!

  27. Kira :

    І знову ЗНО. На мою думку ЗНО не дає можливості об’єктивно оцінити знання та ерудицію майбутнього студента. По-перше завжди є можливість просто вгадати, а по-друге тестові питання у ЗНО самі по собі більше схожі на кроссворди чи ребуси і не відображають основного мінімуму освітнього матералу, необхідного для вступу у ВУЗ. І знову ж таки, як бути із тими хто не здавав з тих чи інших причин ЗНО? Забути про вищу освіту?

  28. Костянтин :

    Я б хотів нагадати про те, що система підготовки спеціалістів у СРСР була визнана кращою в світі! Вітчизняна вища школа відрізнялася фундаментальною підготовкою фахівців.Тому сильні складові цієї системи освіти потрібно зберегти, що і зробили Ківалов-Калетнік в своєму законопроекті, а не бездумно копіювати чужий досвід. Тестова форма оцінювання навчальних досягнень не є найбільш ефективною та об’єктивною. Доля випускника повинна залежати лише від його багажу знань, умінь та навичок, а не від кількості правильно набраних чи вгаданих відповідей.

  29. ArtVan :

    Почему все так боятся возвращения вступительных экзаменов? Наверное потому, что при написании ЗНО, то есть тестов, есть шанс угадать правильный ответ, а при написании экзамена вариантов ответов нету. Да еще и приемная комиссия может задавать устные вопросы. Вот и боятся лишится легкого способа вступления в ВУЗ.

  30. саша :

    Через ЗНО багато людей випадково потрапляли в вищі навчальні заклади. Треба готуватися до вспупних іспитів, а не вгадувати.

  31. Аля :

    Я підтримував і підтримую зараз законопроект Ківалова–Калетніка «Про вищу освіту», і те що він фактично знищує зовнішнє незалежне оцінювання, тому що іспит – це реальний показник знань, а ЗНО – лотерея

  32. Юрий :

    Только один со знаком минус, а не плюс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

dog x videos hindipornblog.com sex2050 مشاهدةافلامسكس filmstreamingporno.com مقاطع سك aloh tube fuck4tube.com smallest penis in the world antarvasna free clips erocum.net sonandmomsex desi fuck xxx pornozavr.net chauranga movie story السكس الرائع porn-arab.net مقاطع نيك puuku slutswile.com anastasiya kvitko www poen pornhindivideo.com indianxxvideo سكس بنات الشيشان orivive.com سكس المستشفي rituparna bf video maxtube.mobi tamilporns kanada sex youporner.net indian sex viedo سكس المرج 3gpking.name سكس شواذ مترجم bitch in heat hentai freecartoonporn.info milf cherry سكس تحميل مجاني yesexyporn.com افلام خالد يوسف الاباحيه xvideos free pornbitter.com bhumi pednekar hot