Опозиційний нардеп «кинув» врадіївських протестувальників

You may also like...

9 коментарів

 1. махно :

  власть народу, и точка

 2. qwerty :

  urodi

 3. Користувач :

  04 Нормальный, на сьогодні мабуть єдина партія, яка відповідає своєму статуту! Почитайте на Оф сайті!
  13 НеПР, Абсолютно погоджуюсь.

 4. Бывший :

  Хитрые и продажные УДАРовцы, я тоже в этом переубедился, когда те кинули 400 своих агитаторов. Клоуны, хуже ПР,

 5. Користувач :

  Одразу видно – ця стаття куплена владою!!! Увечорі, активісти із Врадіївськи “попросили” опозицію не політизувати кампанію на майдані!!! Але партійна символіка це не якийсь вид егоїзму депутатів чи бажання “пропіаритися”, а невід’ємна частина існування і діяльності політичної партії. Як прапор для держави!!!!
  Шановні громадяни України, громадяни інших країн! Не піддавайтеся на провокації автора цієї статті! Опозиції усюди підрізають “крила”. Куди не ткуться – там стіна. На сьогодні, при такій складній і майже безнадійній ситуації з керівництвом України діяльність опозиційних сил душиться з осатанілою силою. Пробачте за такий вираз…
  Подивіться чтому так важко, Мін’юст України-Міністром є Лукаш-своя людина Президента, МВД-без коментарів, ЦВК-просто смішно, теж свої люди! І нарешті, як апогей – Конституційний суд України – теж свої!!!!! .Отже, усі найголовніші стовди нашої держави, за допомогою яким можна було б домогтися справедливого рішення підзвітні, підконтрольні і позбавлені власної волі – маріонетки …….
  Вирішуйте самі, судити Вам!!!! Жити в Україні теж ВАМ! Але я вам от що скажу, ТАКОГО В ІСТОРІЇ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ ЩЕ НЕ БУЛО! Просто Жах!!!

 6. НеПР :

  Стаття – явна заказуха від ПР. І такі з’являться постійно після гарячих подій в країні. Часом не Чечетов надиктовував?

 7. цеце :

  Та що там казати, опозиція кругом і во всім винувата, праві тільки ті що на Багамах, вони безгрішні як ангели!!!

 8. Нормальный :

  Еще один анархист-провокатор. Народ умный, он по горло сыт революциями, в том числе помкранчевой. А так называемый “Удар” полностью разоблачил себя. Анархистская группировка без идеологии, крайне вредная и деструктивная.

 9. ВАСЯ :

  ПОДОНОК !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.