НБУ просить вкладників зберігати спокій

You may also like...

6 коментарів

 1. Виктория Стецюк :

  Як можна зберігати спокій, коли на неспокої вже втратила 5000 дол. завдякуючи девальвації гривні. Ще в жовтні ніщо не передбачувало біди, а гривня була стабільною на протязі трьох років. Я збирала на квартиру, на всьому намагалася економити. Хтось посіяв паніку по дефолт Америки і додумавшись, конвертувала доларовий депозит в гривню. Назад же конвертувати в Приват-банку не дозволили, бо превищує 150000. Чому власть імущим можна все, і обесцінювати і виводити за кордон? За наш рахунок. Звісно, що ніякі відсотки вже не компенсують втрати, а тепер ще збираються вводити податки на депозити. Скільки ми відпрацьовуватимемо за прорахунки держави. І як втримати довіру до тих, хто постійно наживається на нашому горі?

 2. Запорожец :

  Який там спокій – треба негайно забирати гроші в руських банках: Сбєрбанк Росії, Внєшторгбанк, Промінвєстбанк, Руськійстандартбанк… Доки наші гроші ще є… Вчора росіяни загарбали Крим з усім майном, а завтра “руській брат” захапає гроші українців… Негайно знімаємо гроші в банках окупантів! Доки ці банки ще є…

 3. Богдан :

  янык виновен. Не нужно было идти на поводу у путина

 4. Ukrainka Ukrainska :

  Зберігати спокій. Добре.Не розривати депозитних договорів. Багато вкладників розірвили. А ті, що зберігали спокій та залишили свої вклади в банках будуть винагороджені – ПОДАТКОМ! Браво! Особливо заможні – це 50 тис або 100 тис.грн. – хіба дверку від машини,на якій мужновладці іздять зможуть купити за ці гроші. Може у людей надходження від своїх вкладів все що є , бо немає роботи, знецінення гривні, ріст цін на продукти та багато іншого.

  Чому показували “мєтанія” “ЗЛОДЄЄВ” від кордону до кордону і дали їм виїхати та втекти з України і з чим…??? “Легко” купити маєток в Підмосков”ї за 53 млн.доларів(Янукович). Чому ні одного не спіймали? Показують їхні маєтки? ДЕ КОНКРЕТНО ГРОШІ, ЯКІ ВОНИ ВКРАЛИ У НАРОДУ? ЧОМУ ДОСІ НЕ В КАЗНІ УКРАЇНИ? Легше ж взяти і…зненацька, 20 березня запропонувати і з 1 квітня вже ввести податок. Какая прыть! Потрібно це буде зробити, але пізніше. В приклад приводять розмір податків з вкладів у країнах Балтії, Польщі та інших… А рівень життя? Ми, що зараз жируєм. Вважаю, що таке завзяття треба проявити на прискорення повернення всіх коштів колишньої влади. І ВЖЕ ВЧОРА!

 5. Богдан :

  5% с 20% годовых это -1% от процентной ставки. По факту то же что положить под 19% годовых. Это так много???

 6. андрей :

  А вы не раскачиваете ситуацию с введением 5% налога на вклады свыше 50000.клоуны))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.