Наталії Окунській на Євромайдані стало соромно

You may also like...

35 коментарів

 1. Андрей :

  НУ И СУЧКА

 2. Дляюбителейсала :

  українська поговірка:”дурне,як сало без хліба!”

 3. Борецька :

  Очень странно публиеовать . а тем более обсуждать высказываниО грязные грязной бабы[b сокил окуньской патентованой прогдажной джряни.

 4. Вов :

  Мені соромно, що ця шмата живе в Україні!

 5. хохол :

  цинизм Окунской, является как две капли воды взят от партии регионов и забалтывание столь серьезного вопроса, говорит о том, что курс партии регионов взят любыми путями одурачить наше население перед выборами. Это и оговаривание партии Свобода. У партии регионов большой опыт в выливании грязи. Вспомните сколько огалтелой грязной пропоганды, особенно перед президентскими выборами, было вылито на Тимошенко. Она не заслуживала столько.Они(пр) не брезгуют ничем. А население, особенно, не очень грамотное, это проглатывает. Пора граждане, отличать, яичницу от Божьего Дара?!

 6. Анна :

  У такой оголтелой циничной брехливой суки-априори НЕТ И НЕ МОЖЕТ БЫТЬ СОВЕСТИ Потаскуха грязная-сдрысни-зловонная проб-лядь ТЫ НИЧТОЖЕСТВО-жаль твоих натраханнах детей-глядя на такую мамашку-омерзителную подзаборную суку и они такими станут ПОШЛА ВОН-хабалка

 7. wlad :

  Так своих же оценивает, кому как не ей….

 8. депутат :

  Ей надо открывать свой рот на уровне ширинки.

 9. Валентина :

  Яка “свята” та “БОЖА”…… А їй взагалі буває будь коли соромно?

 10. борис :

  Влада використовує усі самі брудні методи, навішує ярлики, побиття, підпал, брехню, підкуп з тим, щоб запаморочити людську свідомість і утриматись любою ціною до 2015року. Нам потрібно:Народ україни страдає в своїм виборі президентом януковича. Нажаль більшість тоді думали: «а ось він неведе порядок бо такий велічественний» Оказались наївними. Янукович вихований в донеччині кримінальними кланами в боротьбі за сфери впливу. Свої навики отримані там він переніс на керування державою. Він оказався наскільки далекоглядним, що створив методи утримання влади в державі в залізних руках: 1) створив і оснастив першокласно спец. загони штурмовиків беркут, вишколив і випробував їх при штурмі виборчих дільниць і при розгоні демонстрацій, крім того огородив усю владу внутрішніми військами і величезною кількістю міліції;2)створив знизу до верху безпрецедентну вертикаль влади і укомплектував своїми людьми на усіх її щаблях; 3)Призначив на усі верхні пости прокурорів, суддів, юристів, міністрів, служби безпеки та армії. Казалось би єсть повна можливість повністю і безнаказано грабувати уся, усе і усіх. Так в державі і робилось: наближені до нього і його сім’ї за роки ставали мільйонерами і мільярдерами. А весь загал «покращував» життя з масляних речей януковича щохвилини з належних йому теле- раді каналів. Невзмозі терпіти таке приниження і злидні в одній з найсприятніших, даній нам БОГОМ землі, в людей терпець урвався. ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ ПЕРШОЧЕРГОВО, ЗАРАЗ, СЬОГОДНІ: 1) Звільнити ЮЛЮ поки янукович її не умертвив. Чому звільнити зараз, тому що янукович її боїться страшенно. Звільнення ЮЛІ миттєво розрядить обстановку внутрі і за межами. Спомнемо, що влада робила з В.ЧОРНОВОЛОМ (царство йому небесне) а коли умертвили, то заспокоїлись. Точно так буде і з ЮЛЄЮ; 2) Усі міжнародні інституції вірять ЮЛІ, підтримують її і через це Україна с їх підтримкою і допомогою ввійде нарешті , через трьохсотріччя в європейську сім’ю. ЛЮДИ! ПРОШУ, МОЛЮ ВАС ЗАБУДЬМО РАСПРІ І УСІ ОБРАЗИ. ОБЬЄДНАЄМОСЯ ДЛЯ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ МЕТИ І СВІТЛОЇ ПЕРЕМОГИ.

 11. alex :

  Да, редкая сучка недоумковата, согласен с della на 100%

 12. Киевлянин :

  Вот чучело недоумковатое !!! И оно, пытается свои поганые 5 копеек всунуть.Тварь тупорылая

 13. Rus :

  Шлюха не должна думать, она должна давать за свои интересы!!!!!

 14. Лариса :

  Окунская – дура. Даже не предполагала, что ДО ТАКОЙ СТЕПЕНИ БЕЗМОЗГЛАЯ !!!

 15. Владмимир :

  “…Тому що на сьогоднішній день я не бачу справді нікого, кому б це було потрібно, крім простих людей, звісно”.

  Сама себя опускает таким ходом мыслей… Вдумайтесь в то, что она сказала.

 16. Мила :

  Дамочка в очередной раз пиарится) согласно с мнением, что с мужем ей позора не хватило? продажная ….

 17. лана :

  КАПІТОЛІНА – НЕ ТУПИ!!!!

 18. лана :

  DELLA 1000 bols

 19. DELLA :

  И куда ты лезешь со своей оценкой происходящего на Майдане? Кто ты такая, чтоб что-то оценивать? Ты стояла там? Кто ты вообще? Мамаша которая на том, что обосрала мужа на всю страну пытается в политику пролезть?!!! Сука тупая, хоть не пиши ничего, не позорься сама и Майдан своим присутствием не позорь. На йолку с Яныком вали)))

 20. Петрович :

  По-перше.На майдані виступів від опозиції не було,оскільки студенти не дали виступити навіть Кличку!Тому ввсесь цей спіч Окунської БРЕХНЯ!!!По-друге.Такій пр……тці не може бути соромно!Це не її категорія.Повна втрата совісті-під….ка ПРовська! По-третє.Микола!Є українська поговірка:”дурне,як сало без хліба!” так оце за тебе!!!Але це дуже культурно, тому я думаю,що до такого примітива як ти це не дійде-настільки ти тупий!А Фаріон-одна з найосвідчениших людей в нинішній політиці,як в філології,так і в історії,особливо України!!!А про опозицію – не тобі говорити,бо ти ,як відчутно,ніде і ніколи навіть не мекав щось проти ПР!Опозиція робить все,що можна в даній ситуаціїї,а ти мов тхір тільки вонь розпускаїш!!!Може скажеш де ти стояв на Майдані в 2004 р.,чи може вчора??! Слава Україні!!!Слава нашим дітям на Майдані!!!

 21. ЗЗЗЗЗЗ :

  Паплодило дітей, щоб з їх батьків гроші виманювати, ні один з чоловіків не зміг жити з цією особою, тепер вона ще й у депутатки преться.

 22. Микола :

  А в опозиції тільки курви, як з чоловичими так з жіночими геніталіями!
  Одна Хваріонша за всіх.
  Чи жінка, чи чоловік?

 23. Sergiy :

  Прошу ознайомитися з “Угодою про асоціацію України з ЄС”:
  http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=246581344

  Також прошу показати своє ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ та підтримати петицію до США:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V

  Та проголосувати тут: http://vilnodovilno.org/

  Ще є платне(!) голосування: http://evrointegracija.net.ua/

  Раджу так само відвідати наступні ресурси:
  http://bohdaq.name/euromaidanmap
  http://tyzhden.ua/Infographics/95139
  http://z.texty.org.ua/
  http://texty.org.ua/pg/blog/infoviz
  http://texty.org.ua/mod/datavis/apps/budget2/index.html#/~/———–

 24. Иван :

  Не умничай…Пойди и отсоси у хама…

 25. Василий :

  А эту шлюху КТО позвал на Майдан?

 26. Анатолій :

  Усі знають ціну цієї ПР…….ки

 27. Землячка :

  Окунская-Брехунская, чмо продажное! Тебя бопьшинство людей презирает. УРОДИНА! – моральная и внешняя.
  Ещё и ворнякает что-то. Я живу на западе и таких мразей как ты здесь бы пресса в клочья разорвала.
  Ха. Ха. “Кандидат у народні депутати” ???? От кого ты кандидат? – от группы негодяев, воров и бандитов!

 28. Тато :

  Эта дура моло того, что своими судами работает на рыгов, так и тут она пришла и давай обсирать оппозицию. Извините, леди, с наперсточниками надо не доброчинно играть, а зло п..дить и дубасить их…
  Если вас такие методы смущают – валите нах. И не публикуйтесь, не гоните говно на светлый день.

 29. Капитолина :

  Я не знаю хто така Окунська, але сказала вона все правильно! Дослухайтесь, а особливо “керівники” майдану!

 30. Земляк :

  Землю крестьянам, заводы рабочим, море матросам, а проституткам презервативы!!!

 31. Серж :

  Это уже невыносимо. Певитчки, путаны, куртизанки , все дают оценки и лезут в парламент. Или у Окунской очко заиграло – в вдруг снова все поменяется…………

 32. Старий :

  Ну і зачим ця мадам Окунська заползла до майдану?Щоб обхаяти?Так ми і без неі знаєм,як владі дошкуляють люди,які гуртуються не за гроші.Отже,побачила і стало соромно?

 33. дыбилы :

  правильно! 3,14дарасы и этого не могут! Вчера – одно, сегодня – другое!

 34. гость :

  Проститутки уже стали экспертами по оценке деятельности оппозиции?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.