Наступ Дмитра Табачника на Івана Вакарчука близький до фіналу

You may also like...

10 коментарів

 1. Сергей :

  Эта галицкая мразь и в подметки Дмитрию не годится.Что оно натворил при Ющенко, так расстрелять его нужно. Впрочем, при прыщавом ни министром образования, ни министром быдло-культуры нормальные люди стать просто не могли. Это же этому вакарчуку принадлежит фраза – пусть будут дурными, лишь бы были укромовными. Галицкую быдлоту надо вообще изолировать от страны.Пусть жрут свое мовно и деградируют сами.

 2. Svoboda :

  Т.зв. “Киев” Доктор фізико-математичних наук, який має наукове ім’я в світі і наукові праці – “навозник”. А дохтор істеричних наук, який жодної публікації не має в серйозному виданні поза СНД, який на жодній конференції, де є опоненти не виступав – верх освіти? Те що з логікою ти не дружиш – це зрозуміло. Але хоч якісь процеси в твоїх гангліях проходять? Чи повний ідіот?

 3. вишня :

  Чомусь героя мають захищати всі: студенти, викладачі, політологи і інші ологи. А сам герой зачаївся, забився в кутик і ні пари з уст. Суцільна мовчанка. Чи хтось чув яке-небудь слово у чийсь захист? Хоча б від того свавілля, що чинить регіональна табаччина? То де ж той героїзм?

 4. webber :

  «Про галичан я говорив не як міністр, а як людина» – отже, виходить, що міністр, це не людина….:)

 5. Галина :

  … “Пока говночуки будут руководить образованием, никогда в Украине не появится Нобелевские лауреаты” . Браво, КИЕВ, так його, Табачника!!!! Справжній говночук!!!

 6. Галина :

  пан Гнат, де тут паплюження мови? (“задає високу планку досліджень у галузі стислих наук”). А Вакарчук, дійсно, найкращий ректор!!!!!!!!!

 7. КИЕВ :

  Сейчас БЫДЛО дружно завопит за своего исконного галицайского… навозника. Пока говночуки будут руководить образованием, никогда в Украине не появится Нобелевские лауреаты.

 8. доцент кнутд :

  Бывший ректор Киевского Национального Университета Технологий и Дизайна Головко Дмитрий Богданович половину учебных площадей Университета сдал в аренду торговым структурам, продал общежитие Университета (ул. Кутузова, 4а) под офис Банку АВАЛЬ, построил себе коттедж. Сейчас работает в Университете на кафедре метрологии и стандартизации. Дмитрий Владимирович Табачник Вы знаете ситуацию с жильем для студентов. Просим Вас Вернуть Общежитие Университету.

 9. Гнат :

  “задає високу планку досліджень у галузі стислих наук” До яких пір ці польсько-мадярські байструки будуть паплюжити нашу мову?

 10. Опра :

  Вакарчук нас настоящий Министр Образования!!! Вон этого придурка Табачника туда, куда он тянет Украину. Таким мудакам не место среди интеллегенции

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.