«Народний госпіталь» допоміг шпиталю МВС медикаментами. Поранених силовиків не було чим лікувати

You may also like...

3 коментарі

 1. Роман :

  ВВ-шнік
  – Бандит, экстремист, террорист, бандэровец…..на тебе дубинкой по голове. (отримав у відповідь брущаткою по руці)!
  Беркутівець
  – Б** них ше медики лікують, шоб знов на ВВ-шників нападали…. ПИФ-ПАФ! (отримав у відповідь пляшкою “коктейлю”)
  Керівництво МВС
  – Ой, а у нас в госпитале и бинтов то нету, тендер на закупку бинтов по ***** грн. за штуку еще не прошел, к концу года только будет, если деньги остануться….. (шепотом) мне еще на даче надо мебель новую дубовую заказать из Германии… да и фирму еще не создали под тендер…

  Лікарі Майдану
  – Ой бідний солдат-строковик, рученята поламані – дай шину накладу!
  – А біднесенький “правозахисник”, опікся “коктейліком”, ну йди я тебе забинтую!
  – Та як же вони-поранені там у шпиталі без НЕОБХІДНИХ ліків???!!! Ну то в нас ще є – ми не всіх активістів бинтували й лікували – багатьох закопували, то бинти й ліки лишились – тримайте.

 2. rtyui :

  От так. А ми сидимо , клацаємо по кнопочках. Чого ж нам в голову не прийшло навіть – допомогти пораненим лвоїнам. Бо отакі ми “добрі”. Цих хлопців зрадив президент так само, як і всю Україну. Він їх туди відправив, не самі вони побігли. Навіть ліків для них немає. Не держава, а свиня якась. Дякую тим людям, які проявили чуйність та милосердя – уклін вам.

 3. Олександр :

  Я вважаю це дуже правильним, беркут – це також жертва режиму Януковича їх так виховали, потрібні слова командира якому віришь, загальна професійна пропаганда та ін. окреме питання – це виродки які питали і страчували громадян – їм прощення не має бути – хоча лікувати всерівно треба ИМХО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.