Народні депутати мають виглядати охайно і пристойно. А не приходити на сесію у футболках

You may also like...

8 коментарів

 1. Inspector :

  Оленка, де ви живете, що вважаєте, що депутатам нема чого одягнути? В кожного з них костюмів більш ніж 2:) І, повірте, по ресторанах і до європейських панів холуячить депутати йдуть не в футболках:)

 2. Оленка :

  Треба нагайно повести “тедер” і закупити депутатам, які хочуть виглядати краще, ніж народ якицй іх вибирав, по костюмчику, наприклад, костюмчик від R. Jewels ( з кашемиру та шовку інкрустирований 480 діамантами по 0,5 карата) вартістю всьго навсьго $900000 за одиницю….+ 99% відсотків “откату”… А чого б ні…нам для депутатів нічого не жалко…Але кіллери обійдуться набагато дешевше і результат потішить багатьох.

 3. Taras :

  А шо такє? Головнэ -шоб на мови розмовлялы, а то и бэз трусив можна…

 4. Киевлянин :

  А ВР пришло сельское быдло, которое просто не понимает что такое культура и умесность одежды в разных случаях. Они сами и их дети в одном и том же и в школу ходили, и свиням хвосты крутили и на кровать ложились. Поэтому все призывы к аккуратности им априори не понятны.

 5. Виталий :

  Народные депутаты должны выглядеть как и их избиратели! Поэтому, пусть ходят хоть в семейных трусах, лишь бы толк был!

 6. пастух :

  А Макєнку вже не допоможе ні форма, ні одяг. Йому все треба міняти, і починати з голови.

 7. трахальщик :

  депутат згідно закону України ” Про мови”, Конституції та регламенту ВР повинен( зобовязаний) в своїй роботі спілкуватися державною мовою, пропонуючи законопроекти чи поправки до них, або просто вмступаючи на трибуні, щоби я українець міг його зрозуміти без перекладача, і за оцим повинен стежити голова Регламентного комітету, це його обовязок, а одяг??????

 8. пастух :

  Звичайно, що фігня. Що це за форма одягу? Футболки натягнули, а труси де? Непорядок, це неохайно і не за етикетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.