Медичні «реформи» Богатирьової: «Реальна ситуація надзвичайно гнітюча», – повідомляють закордонні ЗМІ

You may also like...

5 коментарів

 1. Людмила :

  Що може реформувати людина,яка ненавидить нашу націю,-українців, та вважає простих людей бидлом.Ви подивіться на вираз її обличчя,це ж відьма!

 2. Алиша :

  Да любой человек, который живет в Украине и сталкивается с нашим медицинским обслуживанием понимает, что реформа медицине просто необходима! Как можно заходить в наши поликлиники и больницы, смотреть на тот мрак и не понимать? Кругом коррупция, мрак, старейшие как мир оборудование и дефицит специалистов. Так что заголовок характеризирует скорее положение до медреформы.

 3. Кактус :

  Ольга, я не понимаю, а до медреформы вас все устраивало? Вам нравилась “условно бесплатная” медицина? По моему сейчас постепенно ситуация меняется в лучшую сторону. Посмотрите сколько всего делается. Открывают новейшие амбулатории и перинатальные центры, закупают современное оборудование и скорые, вводят единую базу данных пациентов, которая во всех нормальных странах уже лет как 20 действует, да в конце концов лекарства для гипертоников почти бесплатными сделали. По моему этого больше чем достаточно, что бы говорить что реформирование проходит успешно и вскоре мы получим медицину европейского образца.

 4. Ольга :

  Про яку реформу йдеться! Всюди плато, яка безкоштовна медицина! Партії регіонів вигідно, щоб українська нація вимирала! Хто може з українців “дожити” до так званої “пенсії”….Українцям не має за що отримувати “безкоштовну медицину”..Що це таке “благодійні внески”?”Благодійні внески” за отримання неякісної медичної допомоги”, “благодійні внески” у всі вузи за навчання, громадяни не мають роботи, не мають повноцінних пенсій!!Ціни на ліки зростають як гриби..Міністр освіти та Міністр здоров”я “реформують”…Свідоме знищення української нації…Дитина навчається в 10 класі, підручників історії не має!!Підручники будемо купувати ми-батьки..12 річну систему відмінили, а підручники “забули” надрукувати на 11 річну…Дякую за таку систему охорони здоров”я, та освіти!! Нехай партія регіонів знищує український народ…Народ , який мовчить не заслуговує на життя!!!

 5. одеса :

  ЦЕ НЕ РЕФОРМА А ПОВНЕ ЗНИЩЕННЯ МЕДИЦИНИ БОГАТИРЬОВОЮ А ОСВІТУ ТАБАЧНИКОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.