Льовочкін створює нову ПР

You may also like...

7 коментарів

 1. Сашко :

  Льовочкіна до суду за участь в розкраданні держави !!Партії в парламент не підуть-вже були!!В парламент молодіж 25-30 років беспартійні-патріоти України!!!А партії треба маланцям бо коли в паспорті проставлять національність-більшість буде українська-78% а маланців 0 2%!!!!В парламент не пройдуть!!!Тотальна зміна влади!!!+Структурований парламент-національність +% від населення!Хватить дурити українців-Тільки структурований парламент!Екзамени по мові історії спеціальності та пройти ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!!!!!З КАНАДИ українців нам конкурсній основі державоустрій економіка— А до суду членів ПР+КПУ!!НЕГАЙНО!!!!!Ген Прокурор повинен дотримати забовязання перед небесною СОТНЕЮ!!!!

 2. Bo Nifaciy :

  Регионалы готовятся выдать на гора партию роз. Но розовая революция уже была. Кажется, в Киргизии. Может, это ее продолжение и Новопоцию хотят присоединить в Киргизии, чтобы от Приднестровья до Монголии превратить весь юг бывшего СССР в сплошной розарий, в давно обещанный чекистами город-сад.

 3. Ivan Nedev :

  Жлобская партия реанимированных ПР и КПУ; (ЖПРПРКПУ). Второй вариант ; жлобская осколочная партия антихристов (ЖОПА)

 4. Володимир Тойво :

  в тюрми хіба

 5. кіо :

  Ти їх копняками за двері,а вони тобі в вікно лізуть…а будете дурними,то так і повмираєти в злиднях.

 6. Eugeny E :

  Нет, не так, надо типа такого : Партия Развития Регионов. А вообще надеюсь смена названия не спасет, надо смотреть что за люди там. Бывшие ПР и КПУ уже никуда не должны пройти !

 7. Гидларк Смит :

  Я за вихідців з ПР та комуняк голосувати ніколи не буду, тепер перед виборами буду ознайомлюватись в яких партіях вони перебували

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.