Кремль заручається підтримкою відомих небіжчиків

You may also like...

8 коментарів

 1. Tanya Tanya :

  Знаете, что ,люди живущие в Украине, не важно на каком языке разговаривающие, вставайте уже с диванов и давайте Украину защищать.

 2. Станислав :

  испугаются ботоксного ху*ла

 3. faddistr rfrwehfggd :

  Надо послать к ним путина. Пускай спросит

 4. Станислав :

  Cтив Джобс – пиндос и грантоед. Меня больше интересует, как к освобождению Крыма относятся православные славяне Циолковский, академик Павлов и Михаил Ломоносов.

 5. faddistr rfrwehfggd :

  количество выпитой водки

 6. Миколай Третяк :

  Всі можновладці, відчуваючи свій кінець, стараються заглянути у майбуття з допомогою потойбічих сил. При цьому вони свідомо чи не свідомо продають свою душу дияволу. А князь світу цього їх спочатку піднімає на якийсь владний п’єдестал, а потім з ганьбою скидає просто в пекло. Згадайте Бланка Пригожина Леніна, Джугашвілі Кобу Сталіна, Шаркенгруббера Гітлера та інших, які померли не своєю смертю и смажаться в котлах. Теж саме чекає і цих слуг лукавого. Їх майбунє перебування в місцяж де є багато безкоштовних інгридієнтів: газу, смоли і сірки. Путін і його компанія 9 березня були прокляті Афонськими Старцями з наложенням анафеми.

 7. Василий Журба :

  В гітлерівській Німеччині вимірювали череп,а що будуть вимірювати в Великій Расєйській Педерації на визначення чистоти раси?

 8. sunchoz :

  “Маразм проросійських пропагандистів не знає меж”. И комментировать не нужно)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.