Корупція – одна з основних причин існування Майдану

You may also like...

6 коментарів

 1. ОЛЯ :

  ВЛАДУ В УКРАІНІ ЗАХОПИЛИ КОРУПЦІОНЕРИ . РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ…ГОЛОВНИЙ КОРУПЦІОНЕР.-..ОДНОЧАСНО ГОЛОВНИЙ “БОРЕЦЬ” З КОРУПЦІЄЮ…

 2. Олександр :

  А на самом деле – хуже чем сейчас, в Украине уже не будет. Криминальная власть – она не в лице Януковича – он тоже марионетка. Власть в руках криминала и Российского криминала. Это с СССР заложено и не отменено. Основное зло – силовые (аж обидно – основа любого государства) структуры, которые после 90-х стали основой государства… Что еще Вам сказать? Не будьте лохами. Как же это все надоело!?

 3. Олександр :

  Ах, я ще забув про ДАЙ – це зовсім непотрібна структура. Едине завдання якої – косить бабло для усієї драбини до самомго Захарченка. Страшно уявити, скільки мільярдів баксів тече щомісяця до вищої ступені. Ви вважаєте, що вони так запросто це все віддадуть?

 4. Олександр :

  А вам невідомо, що в Україні вже з 1992 року немає жодної дії, яка відбувається без корупції? Дітсадок – корупція, школа – корупція, лікарня – корупція, про МВС я ваще!!! мовчу. Хто більше заплатить – той і правий. Скажить, що я брешу!!!! Можете вирізати моє висловлювання, но в натуре – ЗАЕБАЛО!!!!!

 5. колякиев :

  Квартиры им пообещали, особо буйным….

  репрессии устроили киевлянам и украинскому народу свом маданом…

  Янукович! выполняйте свой долг, наведите порядок в стране!

 6. ur :

  Это правда, не будь там этой троицы с подтанцовкой в виде порошенок и прочего актива, я бы сам пошел на МАЙДАН. И т.н. евро, здесь не причем, это нужно только олигархам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.