Клюєв розповів німецьким ЗМІ, що потрібно Україні для євроінтеграції

You may also like...

5 коментарів

 1. Запорожцы :

  …КЛЮЄВИ І КО – ЦЕ ДУШОГУБИ СТАЛІНСЬКОГО РОЗЛИВУ . ТІЛЬКИ ТОМУ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ ПРОТИ НИХ САНКЦІЇ ЄВРОПИ ( А ВОНИ ЗАСТРЯЛИ У ЄВРОБІЗНЕСІ ПО ВУХА І МОЖУТЬ ЖОРСТКО ПОПЛАТИТИСЯ ЗА СВОЇ ГАНЕБНІ ДЛЯ ВСЬОГО ЦИВІЛІЗОВАНОГО СВІТУ ДИКУНСЬКІ ВЧИНКИ ) ВОНИ СТРИМАЛИСЯ , ЩОБ НЕ ПРОЛИЛАСЯ УКРАЇНСЬКА КРОВ У ШИРОКИХ МАСШТАБАХ ! МАЙДАН ДЛЯ НИХ СТРАШНИЙ ТИМ, ЩО ПОВСТАВ НЕ ПРОСТО “ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ” БЕЗ РОДУ-ПЛЕМЕНІ, А У-КРА-Ї-НЕЦЬ, ЯКОМУ СОРОМНО ЖИТИ У ДЕРЖАВІ , ДЕ НИМ ЗАПРАВЛЯЮТЬ ПРИМІТИВНІ ЖУЛІКИ – ІНОРОДЦІ ! ТОМУ ЇХНЯ НЕНАВИСТЬ І ПЕРЕЛЯК (А ОКУПАНТУ НЕ ЗНАЮЧОГО МОВИ ДЕРЖАВИ ДЕ ЖИВЕШ, і ПРИ ЦЬОМУ ЗАЙМАЮЧОГО КЕРІВНІ ПОСАДИ ОХ ЯК НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАЛИШАТИ КРІСЛА, ОСОБЛИВО ЯКЩО ВОНИ ПОГОДЖЕНІ З КРЕМЛЕМ….) ЗАЙШЛИ ДАЛЕКО – ТУТ І ВІЙСЬКА І “БЕРКУТИ” З “ГЕПАРЛДАМИ” і ПРОЧА НЕЧИСТЬ ПІШЛА Б У ДІЛО І РУКИ ЧЕШУТЬСЯ І ПРОКУРОРИ ПШОНКІВСЬКОГО ГАТУНКУ ВЖЕ ПРИЙМАЮТЬ КОМАНДУ ПРЕЗИДЕНТА – БІЛОРУСА “ФАС” ( ХОЧА ПЕРЕД ЖУРНАЛІСТАМИ ВСІ НАТЯНУТО ПОСМІХАЮТЬСЯ ) !!! АЛЕ НЕ ТІ ЧАСИ, НАРОД УКРАЇНИ У ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ (ОСОБЛИВО МОЛОДЬ ) ОСВІЧЕНИЙ І ВЖЕ ПОЧАВ РОЗБИРАТИСЯ У СВОЇЙ ІСТОРІЇ – ХТО , КОЛИ І ДЛЯ ЧОГО ГНОБИВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД І ПРОВОДИВ ПОЛІТИКУ АССИМІЛЯЦІЇ ( УКРАЇНЦІВ З ВУЗІВ ВІДПРАВЛЯЛИ ПО ВСЬОМУ СРСР, А В УКРАЇНУ і ОСОБЛИВО ПІВДЕННІ РЕГІОНИ ( ЯКІ ЗАРАЗ І ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ ) ПРИСИЛАЛИ МОСКВИЧІВ ТА ІНШИХ, ЯКИХ НІЧОГО СВЯТОГО З УКРАЇНОЮ НЕ ПОЄДНУВАЛО !!! ТЕПЕР МИ ПОЖИНАЄМО ЦЕЙ ІНТЕРНАЦІОНАЛ ( ТО КРИМ ВІДДАЙ, ТО ДРУГУ МОВУ ВВЕДИ…) ЖАЛЬ , ЩО ДОНЕЧЧИНА Й ЛУГАНЩИНА НАСТІЛЬКИ ЗАЦЬКОВАНА ( А ТАМ ЖЕ БІЛЬША ПОЛОВИНА – УКРАЇНЦІ, ХОЧА Й РОСІЙСЬКОМОВНІ ), ЩО ЇХ ЯК ЯНИЧАР , ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ !!! ПАРАДОКС – НЕВЖЕ НАСТІЛЬКИ МОЖНА БУТИ ВІДІРВАНИМ ВІД РЕАЛЬНОСТІ ( ЧИ МОЖЕ КРІМ КОПАНОК ДІЙСНО НІЧОГО НЕ БАЧАТЬ і В ЄВРОПІ НЕ БУВАЮТЬ) , ЩО ПІДТРИМУВАТИ ЦЮ ГНОБИТЕЛЬСЬКУ ЗГРАЮ ЇДУТЬ В КИЇВ, Ч МОЖЕ ДІЙСНО 500 ГРН ЦЕ ВЕЛИКІ ДЛЯ НИХ ІУДИНІ ГРОШІ ?????

 2. ххх :

  Затем, что вас же сдают Яйценюк,Кличко и Тягнибок с Левочкиным. читай – ПРАВДА О РАЗГОНЕ ЕВРОМАЙДАНА – http://www.ua-pravda.com

 3. ххх :

  Вопрос о дискриминации – это опять про голубых и педофилов – позволить у нас пропоганду этого разврата! Чтоб и в Украине, как в Швеции педафилу, сидящему в тюрьме ежедневно платили 12000грн. и еженедельно приводили 13-летнего мальчика – это так в ЕС заботятся о правах более 30 видов гендеров! Пошли бы вы на фиг со своим ЕС!!!

 4. НАДЕЖДА :

  ЗАЧЕМ ВЫ ИДЕТЕ ПРОТИВ СВОЕГО КОРМИЛЬЦА-НАРОДА. УМ, ЧЕСТЬ И СОВЕСТЬ – У НЕГО, А НЕ У ВАС. ЗАЧЕМ ВОЙСКА В СТОЛИЦЕ? ЗАЧЕМ ТЫСЯЧИ ТЕТУШЕК И ТИТУШЕК НА АНТИМАЙДАНЕ?
  ВСЕ, В ЧЕМ НЕТ ДУШИ, НЕ ЖИВЕТ. В МАЙДАНЕ,КАК И В НАРОДЕ, ЕСТЬ ДУША.
  ЗАЧЕМ ТРАНСЛИРУЮТ НА МИТИНГАХ ВСТАВАЙ СТРАНА ОГРОМНАЯ?
  ЗАЧЕМ ПОЗОРИТЕ УКРАИНУ.

 5. Сем :

  кровавий клюй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.