Кличко відвідав наметове містечко з двома дорогими йому людьми

You may also like...

6 коментарів

 1. сергій :

  диву дивуєшся,коли є люди,яким подобається жити в країні,де керує зек ,беззаконня і безнаказаність.

 2. Саша :

  В будь-які з перелічених країн вже давно парламент, як мінімум пішов у відставку. А те що люди зайшли в будівлю щоб зігрітися, за яку платять і в якій чиновники вже й забули що вони слуги народу… Шкода що Україні є люди які не розділяють європейські цінності, для яких поліцейська держава – нормально. Їхнім дітям має бути стидно за них. А люди які можуть протистояти ворогу і роблять це в конституційно визначений спосіб – герої на віки. Не треба піддаватися на провокаці, але і терпіти коли тебе б’ють не варто – лишимо це для радянських отбросів

 3. сергій :

  В названих Вами країнах теж так нагло і лецемірно ставляться до свого народу? В тих країнах влада обкрадає свій народ,збагачується за рахунок державного бюджету? Така ж продажна міліція,прокуратура суди? Така ж медецина та освіта( все поросло хабарями)?? В названих Вами країнах,люди не доведені до відчаю!! Тож потрібно розуміти суть,а не писати всяку дурню.

 4. Правохранитель :

  Если Кличко выступит с телевидения и даст нам понять, что не нужно выполнять преступные приказы донецких, даст надежду на нашу защиту, то нас более 80 процентов перейдет на сторону народа прямо на Майдане.

 5. Кабиздох :

  Ти навіть не можеш вважатися лайном запорізським.

 6. запорожец :

  А пусть они попробуют штурмовать госучреждения: Рейхстах в Германии, Белый Дом или Конгресс в США, или Кнессет в Израиле.
  Что с ними сделают? Их так полиция отметелит, что не кровью, а дерьмом своим плеваться будут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.