Ганна Герман пропонує щось ампутувати Азарову

You may also like...

35 коментарів

 1. Оля сказав:

  Анна сама і пише ці опуси- бреше і відбілює владу злочинців і вампірів що пють з народу кров і жирують ! Та недовго вже вам залишилось панувати!

 2. Люба сказав:

  Aнна -це продажна потвора -КГБешниця -жополизка Яника! Народ знає хто ти.яничарко ! Відповіш сповна!

 3. arnkol сказав:

  Розуміє,що і їй треба бути відповідать перед народом….

 4. arnkol сказав:

  Оце ж хитра людина! Вона ж посередині тих людей у владі,вона ж пише речі Януковичу,і своїх здає…. Можливо віріти такій людині……………. Ні.

 5. frnkol сказав:

  Ох ы “сырий кардинал”,ця Ганна…

 6. Алекс сказав:

  Стаття класна!!!

 7. HUNTER сказав:

  Не хами и дуй домой в Россию ! Здесь украинцы сами разберутся

 8. HUNTER сказав:

  Полная поддержка ПИКу!

 9. Володимир сказав:

  п.Гані завиляла хвостом.

 10. Алина сказав:

  Долой правительство кровосисей !

 11. Anatolij сказав:

  А я бы тебя фашистска из числа западно бандеровских отрыжек и американская подстилка метлой бы выгнал и засудил бы за диверсии, подстрекательства и лживую информационную войну против России.

 12. Вячеслав сказав:

  Та який дурень, це троль пердаунський, який на всіх новинних порталах під різними жіночими іменами орудує. Хоча ні, таки дурень, бо всі пости абсолютно однакові. Не вистачає мізків навіть на те, щоб якось урізноманітнювати свої опуси. Чмо, ми тебе вичислим, коли ца бл…ська влада буде по тюрмам розкидана. Знай, ми тебе достанемо.

 13. Вячеслав сказав:

  Ой-ой, насмішили, у одного з очільників ПР – совість??? Та це ж відома стерво. І якщо вона кудись переметнеться – це не буде ознака совісті. Навпаки.

 14. бред сказав:

  табачника на гавно

 15. Ольга сказав:

  По-моєму ампутувати не можна того, чого немає. А у їх всіх немає совісті. Решту все можна ампутовувати. То ж бережіться, панове.

 16. Макс сказав:

  Якого біса вона взагалі регіоналка?

 17. Тарас сказав:

  Герман-це офіційна повія. Почала свою карєру на окружній дорозі. Після цього стала політичною повією.
  При зустрічі не забудьте плюнути їх в погану рожу.

 18. Переглядач сказав:

  Пана Табачника треба відправити у відставку хоча б за те, що він загнав нашіх дітей у школи, яким тільки 6 років. Дитина ще не розуміє, чому їй треба так рано вставати і що від неї хочуть у школі. А за підручники – я взагаллі мовчу. Якщо і питати з когось – то з самісінької верхівки, а не сипати шишаки ша козлів відбувайл. При Табачнику коїться – з нього і голова. От так! А Ви, пані Ганно, чого це Вам -прокисло в Регіонах? Ви ж Пану Президетові в рота заглядали. А це що – може десь там, глибоко-глибоко совість прокидається?

 19. Ярослав сказав:

  Анна, ти ДУРЕНЬ !!! хоч і підписуєшся жіночим ім”ям !!!

 20. Ярослав сказав:

  І не тільки їх всіх, але й родичів цієї банди до третього коліна (аж до голів районів)

 21. Анна сказав:

  ГЕТЬ НАЦIОНАЛ- ФАШИЗМ ТА АНТИСИМIТИЗМ З України! Вам тут не місце! Українці хотять пишатися соэю країною. А ви э ВИРОДКИ!!!

 22. Анна сказав:

  Ми не забули і не забудемо наслідки так званої «оранжевої революції» за американським сценарієм! Пам’ятаємо «газові угоди», підписані Юлією Тимошенко. Ми зж пам’ятаємо, що за цими угодами газ, що коштував для України 50 долларів за 1000 кбм перейшов на ту формулу, за якою ми сьогодні платимо 400 долларів. Ми пам’ятаємо, як в той час розкрадалися державні кошти і як голодували діти в лікарнях. Персонал лікарень у церкв просив хліба для хворих. Пам’ятаємо як розгублений того часу президент Ющенко казав про прим’єра Юлію Тимошенко, що вона набралась запозичень закордоном,
  «як сука блох». Вона торгувала країною наліво і направо, може через те зовнішні сили так хотять її безапеляційного звільнення? Адже політика для державної злочинниці може бути гарною маскою. Вдумайтесь, люди!

 23. Анна сказав:

  Це ганебно та не прийнятно для незалежної держави, коли посол Америки ще до початку так званої революції в Киэві даэ поради як її робить!!!!
  хай рушать свою країну, а від України РУКИ ГЕТЬ!!!!

 24. Анна сказав:

  Люди, не дозволяйте так нахабно себе використовувати!.
  Пам’ятайте, є ті, кукловоди, кому вигідна Україна слаба та розрушена, вони й штовхають Україну до анархії та влади натовпу. Їм так потрібно, щоб країна, в особі президента, була піддатливішою, ну хоча б такою, як Юлія Тимошенко у підписанні жахливо кабальних для Украіни газових умов.
  Умови договору про асоціацію з ЄС для України запропонували не просто не прийнятні, вони жахливі для народу своїми наслідками. Стояти з простестами на Майдані, навідь нечитавши цього договору і не знаючи його принизливих умов – це просто зраджувати країну! І вже не важливо, свідомо ви це робите, чи ні. Наслідки для країни можуть бути жахливими. Отож пам’ятайте про свою відповідальність!

 25. Жора сказав:

  В прибалтике при крушении одного супермаркета весь кабмин ушел в отставку, т.к. сам признал, что не сделал всего необходимого для этого ЧП, а наши правители обгадились с ног до головы, но признать это не хотят. Все министры во главе с Пахло должны уйти!!! А Герман пусть раскажет этим представителям общипанных курей по прозвищу “беркут”, что люди есть разные. Они побили мирных людей, детей, которые никаких противоправных действий не соершали. Зверски побили! Эти бройлеры, вскормленные нынешней властью считают себя частью элиты и служат не нарорду, а ворам у власти!!! Только с детьми и могут воевать, а при захвате банды, как это было под Одессой, обгадились. Правильно инициируют упразднение этих пернатых, обласканных Хамом за счет госбюджета!!!

 26. igor сказав:

  Одного не розумію – як ця “льотра” приЇжджає в Львів , чому ЇЇ односельчани ЇЇ терплять ??

 27. Ziant сказав:

  Коли на Герман “находить”-вона розумно балака.Біда в тому,що їй це швидко “проходить”.От,пам”ятаю,як ця пані перед виборами запевняла,що першим її законопроектом у ВР буде проект закону про заборону компартії.Просто на якийсь момент забуває кому,а головне,за що продалась.До речі,каюсь,я колись дуже поважав її,але ціна була вищою за її принципи,переконання,порядність,людяність,совість…

 28. tata сказав:

  Нічого, не довго ці гидкі пики нашому народу терпіти, бо “ми є народ, якого правди сила, ніким звойована ще не була, яка біда, яка чума косила, а правда знову ожива”

 29. Старик сказав:

  Заслуживает ли Кабмин отставки? Да,да и ещё раз да! Но только нет сегодня у т.н. лидеров оппозиции новых достойных министров, и поверьте мне, уже через полгода после их прихода к власти украинцы будут чухать “потилиці”. Ну, а чего стоит пани Герман любой, наблюдающий за нашим политическим “бомондом” понимает “шо оно такое” !!!!

 30. domovoi сказав:

  Давно ця пані германша так думає про різних людей? Там не має жодної порядної людини, хіба що двірники, поломийки, буфетчиці, тощо. І то, мабуть через одного. Всю наволоч гнати і з КМУ і з ВРУ. Зрадники і іуди.Довели людей до зубожіння.Коли ви вже нажретесь, упирі? Тільки румунський варіант. Зараз румуни в ЄС, а ми? Як треба себе не поважати! Нація, яка дає світу більше всіх освідчених людей! Підвісити вниз головою на майдані і щоб всі ходили повз і плювали.

 31. nika сказав:

  Боже! Куда мы катимся с этими уродами с ПРыгов. Это же банда “горбатых”. Эх Донбасс, Донбасс, …… куда ты завел всю страну, кому доверил Украинский бюджет? Ворам и бандитам. Смотри как они готовы всех к ножу, за власть. У них нет ни чести ни совести. Боже ДОПОМОЖИ Украине избавиться от ублюдков из ПРыгов.

 32. ман сказав:

  почнемо з тебе,писако- собако скажений

 33. вован сказав:

  Не опозиція кричить ганьба,емпічмент, а ніхто толком нічого не робить лише пиз…ти уміють Литвин сьогодні гарно сказав але ніхто не слухає бо їм цього не треба.

 34. Сергей сказав:

  Жестко но правильно. Респект.

 35. Людмила сказав:

  Боже,врятуй Україну і її багатостраждальний народ від донецько-татарської навали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.