Євгенія Тимошенко: Відпустіть мою матір, як це зробили з Ходорковським

You may also like...

10 коментарів

 1. поллитролог :

  то зробіть так як ходорковський – прошеніє о помілованії у 2-х прим. один янкіну другий – плутіну

 2. Олександр :

  Ця ставленник оліхархів Янукович не тільки не випустить Тімошенко Юлю, він, навпаки, все зробить для того, щоб Юля сиділа якомога більше! Так вже в нього пакостна натура. До джентльмена йому як до Марсу пішки! Усі звинувачення проти Юля є звичайним наклепом і брехньою, якій придан вид “достовірності”. І це зроблено навмисно з думкою про те, що в Украіні є дуже багато лохів, які ще вірять цей корумповані владі! І не важливо, що останні подіі покидьків з прокуратури засудили ні в чом не повинних хлопчиків, не важливо, що вони не визнали свою вину, лохі все одно вірять брехунам і тут вже нічого не зробишь! Бо лохи є в будь які краіні,особливо іх багато в Московіі!

 3. анатолий :

  Это мвму пусть просит.. как только она признает свою вину, извинится перед Януковичем за все те оскорбления, которые звучали из её уст и попросит амнистировать, вот тогда и можно об этом вести разговор. Так что вопрос этот не к Януковичу, А к МАМЕ…

 4. Николай :

  Во-первых, ни Ходоровскй, ни Вона не политические эеки, а во-вторых, отсидит Вона, как Ходорковский, 10 лет и тогда пожалуйста.

 5. незнайомець :

  Хай тільки скаже де закопані крадені гроші.

 6. Aleks :

  Нехай відшкодуе різницю ціни газу і гуляе!!!!!!!!!!

 7. Влад :

  Нехай матір напише прохання про помилування, як це зробив з Ходорковський.

 8. МЕМ :

  ЯНУКОВИЧ НЕ ВІДПУСТЕ, ТОМУ ШО ЮЛЮ ТРИМАЄ У ТЮРЬМІ ПУТІН, І ЦЕ ВСІ ЗНАЮТЬ, ТІЛЬКИ НА ТЕРІТОРІЇ УКРАЇНИ, ВЕЛИКИЙ СТРАХ ПЕРЕД ЮЛЬОЮ МАЄ ЦЕЙ РОСІЇСЬКИЙ ПАРАНОЇК , ПІСЛЯ ПОМАРАНЧЕВОЇ ВІН ПОБАЧИВ НАБЛИЖАЮЧИЙ СВІЙ КІНЕЦЬ ЯК ЦАРЯ, І ТАК І БУДЕ, ВІН ЙОМУ ВЖЕ ПРИСНИВСЯ, А ТЕПЕР РЕАЛІЗУЇТЬСЯ !!!!

 9. Гость :

  Обязательно отпустzт после того,как твоя мать отсидит тоже 10 лет,как Ходорковский))))))

 10. Опанас :

  Тобто через 10 років? Добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.