«Джентльменський набір» мітингувальника коштує 400-1000 гривень

You may also like...

2 коментарі

 1. foment :

  Завдячуючи мавпуванню кремлівського досвіду, суспільство буде остаточно підконтрольне через стеження, тітушкування і страх, що нав’язуються спецслужбами. Інформованість про кожен крок кожної помітної людини на усіх поверхах влади, контроль над будь-якими секретами, озброєними силами, промисловістю, економікою, можливість авторитарно розпоряджатися ними, у тому числі довільно переміщати людей, скорочувати озброєння, продавати інформацію, майно і так далі.
  “Еліта” теж не заперечує – адже немає нічого приємнішого, ніж порядки соціалізму з мінімумом прав народу – при тому, що можна віднімати майже усі гроші і використати їх на західні товари і послуги.
  Щоб здійснити такі плани і не дати розібратися в тому, що відбувається, знищено популярних безкомпромісних політиків, а інших підкупити чинами і сировинними багатствами. Вже ввімкнено на повну котушку телебачення, що робить дурним і розбещує, під контролем тієї ж людини через осіб, що розуміють цілі, з витісненням волелюбних журналістів. Телебачення, на сьогодні, повинне посилювати образ вождя, говорити “про підйом з колін”, одночасно поширювати розкладаючу мораль і рекламувати підпорядкування.
  З країни видавлено розумних, але прославлено слухняних, недалеких і жадібних, а для більшості народу розкрито доступ до горілки і наркотиків замість робочих місць в реальній економіці.
  У СБУ для цього будуть ліквідовані, скорочені або стерилізовані підрозділи по економічних злочинах, контррозвідці і зовнішній розвідці, але посилені органи внутрішнього політичного контролю – власне поліцейські. А також зачищені міркуючи кадри і підкуплені великими грошима керівники.
  Зростання чисельності спецслужби проходить за рахунок молоді, під наглядом недалеких начальників, приголосних за збільшену пайку гризти зубами усіх невдоволених владою. В першу чергу, тих, хто прагне до демократії – адже “вони розвалили країну”.
  У діючого керівництва, як першочергове завдання, постала необхідність подавити опозицію, управляти статистикою, ослабити освіту, дати волю ” ментам” і чиновникам, вирощувати корупцію, не давати модернізуватися оборонній промисловості – посадити туди службових менеджерів з тієї ж структури і неписьменних родичів. Перетворювати на ” відкати” державні вкладення. Задушити поборами середній і дрібний бізнес, які занадто важко контролювати. Збільшити число держслужбовців, більшість з яких нічого не робить, але яких завжди можна змусити, приміром, голосувати як належить. Давати народу солодкі шматочки на зразок регулярної виплати пенсій, зарплат, а також видачі кредитів на імпортні автомобілі. І головне – не робити різких рухів, щоб не провокувати хвилі обурення з непередбачуваними для них наслідками.

 2. Shkapa :

  Взагалі то, партійні боси мали б мати все це на складі. А в продажу набір “мітингувальника-індивідуаліста” 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.