До зими в Україні легалізують проституцію

You may also like...

14 коментарів

 1. Ivan :

  Повна дурня наводити ПРиклади з життя Німетчини чи взагалі Заходу для виправдовування “мотивації” дій підарів з Даунбасу. Яка нормальна людина може хотіти бордель у власній хаті “як на Заході”. крім безрідний жидо-кацапських покидьків?

 2. Вася :

  “Приклад” з Німеччини?
  Але, по-перше, в Німеччині чоловіків більше, ніж жінок .Крім того, неодружених чоловіків 18-45 років – близько 15 мільйонів…В Європі все більше незадоволених проституцією, тому там були би раді , щоби сексуально стурбовані задовольняли свої потреби де-інде. Таке враження, що дехто хоче створити сексуальний рай в Україні (як Таіланд) для задоволення сексуальних потреб європейців. Комусь дуже потрібна духовна деградація України.

  Краще би інший досвід переймали , а не розпусту.

 3. Внимание! :

  Народ!Обратите внимание на название рубрики-ФЕЙКОдром!(ФЕЙК-это шутка,выдумка)

 4. Нерыгыанал :

  Мені цікаво чи підтримає цей законопроект партія робочих та крестьян (тобто КПУ)? Рыгыаналы однозначно проголосують, бо там одні бандюки та звідники, а як поведуть себе інші фракції?!

 5. Прохожий :

  Евроинтеграция не имеет к этому никакого отношения, не надо перегибать. И здесь и там большинство говорит, что это плохо. Проблема в том, что этот грех у нас происходит как у недоразвитых людей…

 6. бон :

  давно пора это легализовать, они все равно есть и полно, только зарабатывают на них менты и бандиты а бюджет ничего не получает. Привильно надо легализовать. А то пишут массаж 1000-2000 грн час и так всем понятно какой это массаж.

 7. Алексей :

  Давно пора!Поддерживаю.

 8. Микола :

  Чим ця влада не думає тільки. Якщо вже і проституціюхочуть легалізувати то понятно чим в цьому вирадку. Ну та, ми ж Євроінтеграцією впевнено йдемо, а там що німці,що чехи і голандці, в них проституція давно збагачуєбюджети. Ну попереджав Петя комуняка про приховані сторни інтеграції, але ж ніхто не думав що все так погано.

 9. Андрей :

  Давно пора, хотя думаю очень много желающих будет снова отханжить эту инициативу. Если выведу на белый свет этот вечный бизнес, то спасут многие души женщин проституток, которые из-за отсуствия правового поля страдают от всяких уродов, сутенеров и в первую очередь ментов.

 10. Леший :

  И про “голубых”надо не забыть-эти быстро нас притащат в Европу,через ж..пу!

 11. Червонец :

  Да в СССР не было секса, А БЫЛА ЛЮБОВЬ! Мы выросли вв времена, которые гласили: НЕ ОТДАВАЙ ПОЦЕЛУЯ БЕЗ ЛЮБВИ! А эти мерзавцы то тащат нас в содомию, а теперь и бордели. Это спланированная система разрушения основы семьи и брака. Хотелось бы, в случае принятия такого закона, депутаты отдали в бордели своих дочерей, а сыновья поймали бы там СПИД. УДАЧИ ВАМ В ЭТОМ, ГОСПОДА!!!

 12. Вова :

  Бордели откроют для услады мужчин-а за женщин забыли.Они тоже наверное захотят ходить в бордель где на выбор жеребцы с разными по длине и обьёму инструментами.

 13. игорь :

  Из темы: “если (грешить) нельзя, но сильно хочется то можно”.
  Аргумент:”Можливо, хоч би в такий спосіб ми наблизимося до Євросоюзу…” свидетельствует о том, что жажда денег вышибла мозги у депутатов а похоть у директоров институтов.
  “І не забувайте, що легалізація – це, перш за все, здешевлення послуг!!!” – какая мудрость в этих простых словах! Просто пир ума.

 14. МЕМ :

  ДАВНО ПОРА!!! НОРМАЛЬНА ЦІВІЛІЗОВАНА ІНДУСТРІЯ, ПО РЕРШЕ НАЛОГИ У КАЗНУ, ПО ДРУГЕ ЮРИДИЧНА , МЕДИЧНА ТА СОЦІАЛЬНА ЗАХИШЕНІСТЬ ЦІХ МЕТЕЛИКІВ !!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.