Дайте Хмарі виступити на Майдані

You may also like...

6 коментарів

 1. ярила :

  Хмара майже щодня на Майдані,саме він має МОРАЛЬНЕ ПРАВО,а,найголовніше, він має План!
  Також О.Омельченко має План,також народ хотів би почути свою справжню Еліту -тих,хто дещо зробив для держави та народу, не заплямував себе зрадництвом,тим більш,якщо був репресований…
  Де Д. Павличко,Л.Лукьяненко…? Де видатні науковці …? Якщо вони не можуть з фізичних причин,то нехай дадуть нам пораду…
  Без громадських активістів не буде сприйнята ніяка програма та план,бо освічена частина суспільства не буде бігти за натовпом!

 2. Serg :

  Это лишний раз свидетельствует о заказном характере майдана! Кто платит, тот и заказывает музыку! А вдруг у ярого диссидента вернулись мозги и он думает о единой Украине. а кому это нужно? Главное обеспечить “базар” чтобы имитировать недовольство властью и дать возможность ввести войска НАТО для “защиты демократии” Я только что вернулся из плачущей Чехии, которую ЕС раздел до трусов, запретив многие отрасли и производства. Вы этого хотели? Или все упирается в желание получить власть нашими “морально ничтожными” лидерами?

 3. Петро :

  ВСЕ ЗРОЗУМІЛО КРІМ ОДНОГО! ЧОМУ В УКРАЇНІ КИШЕНЬКОВА ОПОЗИЦІЯ ВЕСЬ ЧАС ПРОШТОВХУЄ В МАЙДАН НАЙБІЛЬШУ ЗЛОЧИННИЦЮ СВІТУ, ЛАЗОРЕНКОВУ УБИВЦЮ 24 ДУШ І КРАДІЙКИ , ЩО ЗАХОВАЛА У 30 КРАЇН СВІТУ 200 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ ВИКРАДЕНИХ У СИРІТ!!! ОПОЗИЦІЯ СПІВ ЗЛОЧИНЦІ ЯК І ТІ ІЗ ЗА КОРДОНУ ХТО НАМАГАЄТЬСЯ ЇЇ ЗВІЛЬНИТИ !!! ПРО ТИМОШЕНКО СКАЗАНО:” НАВІТЬ З ЯНУКОВИЧА МОЖНА ЗРОБИТИ УКРАЇНЦЯ А З ТИМОШЕНКО НІКОЛИ НІКОЛИ!!”

 4. ujcnm :

  Душевные уроды, начинают дурить народ не давая представителям онного высказаться -Ганьба яценюкам,кличкам,тягныбокам!!!!

 5. Гость :

  Рылом не вышли стоять и держать речь рядом с вождями майдана, то, что можна попу, зась дяку.

 6. Егор :

  Дерьмократы оккупировали истинно народное движение и рвутся к той-же кормушке!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.