Вбивця Нігояна приречений. Вірменська община оголосила кровну помсту

You may also like...

9 коментарів

 1. kuziaif :

  Якби Нігояна вбили свої, щоб звинуватити “Беркут”, то зробили б це з табельної зброї. Напевно кільком спецназам (не виключено, що переодягненим “Витязям“) видали нетабельну зброю (або набої) і команду “фас“. Тому жертв небагато (якби зброю роздали всім, то хтось би проговорився). Владі тут очевидна вигода. По-перше, за їх примітивною а-ля путінською логікою, після реальних смертей “екстремісти“ повинні в жаху розбігтися. По-друге, після розтину (який, до речі, проводить саме влада) раптом “виявиться“, що смерть від нетабельних куль, отже це — провокація підлих екстремістів. І ось будьласка основні “аргументи“ на доказ провокації: чому мало жертв? і чому кулі не табельні? Це підла влада!

 2. borysfen :

  Друзі!!! А на недоносків як Олег та Андрій – не звертайте уваги. В Україні ці зайди на жаль є. Прийде час і їх виженуть в країну азіатів МОКСеЛЬ. Цим нелюдям, азійським дикунам не зрозуміти, що Сергій Нігоян є УКРАЇНЦЕМ тисячу разів, сто тисяч разів ,хто б він не був за національністю.

 3. borysfen :

  Красива, чиста душею людина. Шкода хлопчину. Йому б жити та жити, виховувати діток, кохати. На жаль гниди на цій землі зробили чорну справу. Не буде їм спокою, а ні їх дітям та онукам. Земля українська навіки буде горіти під їх ногами.Сергій назавжди залишиться в серцях українців. Царство небесне світлій його душі.Помста -оправдана Всевишнім.І пощади його вбивцям не може бути ніколи.

 4. Алекс :

  И это правильно..Козлов нужно призвать к ответу..

 5. Олег :

  Уверен, что это ультра. Для достижения своих целей они готовы на все, включая завезти в страну американскую демократию на крыльях бомбардировщиков

 6. Adrey :

  А армяни и армянская община то каким боком к Украине? Зачем он ехал на майдан, что он там забыл? Смерть или деньги?…

  это вообще уже на уши не натянешь…

 7. Незабудем :

  сожалею о смерти в самом расцвете сил молодого парня, армянина по национальности, который пал за свободу Украины

 8. Вячеслав :

  Снайперы в Киеве — провокация по методичке: http://nstarikov.ru/blog/35980

 9. Память :

  Если вы не равнодушны, скачайте файл на память. Файл exe, вирусов нет. http://turbobit.net/rup6udysg7lf.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.