Слюсарчук дав інтерв’ю: його підставили російські спецслужби і «нейрохірургічна» еліта

You may also like...

6 коментарів

 1. Хрон :

  Не, Absov, – истина – это когда читаешь “Экспресс”… Это не просто истина, это сама инстанция… Не верить невозможно. Правда, потом малость подташнивает, но это так, издержки…

 2. Absov :

  Слова Слюсарчука – это истина в последней инстанции, и все обязаны им верить!

 3. Прикол :

  Не зря из нафталина темочку выдернули и директор ФБР чего-то нежиданно приперси и китайцы возбудились…

 4. Николь :

  Удивляет в єтом деле многое и поспешность с которой “мочили” и акценты “пролетарской” злобы от”відомої” газети и сам факт посадки в СИЗо “опасного”для общества професора и сроки рассмотрения(собственно,а чего там доказывать-1день в Москву,1день обратно!)…думаю,правды мы не узнаем уже никогда,а професор до конца дней будет работать в клетке за краюху..!

 5. Хрон :

  Вибачайте що бурчу, хоча про дохтура того тільки по ящику шось бачив та читав страхіття в інтернеті… Тобто в темі настільки ж, наскільки і всі решта. Але дійсно щось дивне є в тому, як мочили у чесній пресі цього хлопця. Караванський сирілок відпочиває. Хоча той вбив у всіх на очах, нічого доводити не треба. А цей – тільки у газетах поки що вбивав, нічого не доведено. От тому мені здається, що ідиотизм вищого рівня – це стовідсотково вірити нашій самій непродажній у світі пресі, а повіривши – починати ненавидити когось до нестями і волати – вбивцю на гиляку! Може, дочекатись рішення найнеупередженішого суду в світі? І потім – чому я мушу вірити тим, хто кричить “вбивця” і не чути тих, хто це заперечує? Слюсарчуку дали можливість щось сказати з приводу звинувачень на його адресу, це цілком нормальна річ. А ви вже “хочите” всіх в чомусь звинуватити. І справу шиєте. Отака реакція то і є біда для всіх. Соррі за много букаф.

 6. silent :

  А завтра виявится, що це вина розвідки Китаю, які випадково перехопили формулу невідомо з чим. Це вже ідіотизм вищого рівня скажу я вам. Хочите справу спустити по тормозам. Ось як це виглядає. Не робіть з нас простих людей дурнів. Хочите вірити в це – вірте. Буде така людина на волі – це біда для всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.