Міністр МВС України: «Дайте грошей – не будемо ґвалтувати!»

You may also like...

3 коментарі

 1. veva :

  Ніхто міліцію реорганізовувати по справжньому не збирається. Це не вигідно. Таку величезну армію шахраїв, нахаб, рекетирів, держиморд розпускати? А хто буде щоденно носити відкати та виконувати план по прибутках? Нових людей треба багато чому вчити, та й не відомо, чи захочуть. А тут кожен співробітник міліції від рядового інспектора вкладає “копієчку” в общак, який контролює не відомо хто.

 2. флойд :

  Алекс, а я не згоден з тобою.
  Тому що люди які виходять відстоювати свої права ніяких грошей не отримують, але хочуть жити в правовій сисемі і борються за неї і безкоштовно, і з ризиком для життя. Нехай суспільство поставить таких людей керувати справами і буде порядок. Але ж президентом вибрали бандита, і не дуже переймалися наслідками, а наслідки ось перед вами….

 3. alex :

  Не згоден з автором статті.
  Так, заява Захарченко, на перший погляд цинічна – не виправдовує даний злочин, але відповідає дійсності. Для того, щоб було з кого відбирати кращих – потрібно запропонувати людям нормальні умови праці, щоб виконуючи професійний обов”язок людина не переживала за те, що не може забезпечити свою сім”ю…
  А та зарплатня, яка зараз є в міліції, дійсно може задовільнити тільки “садистів і збоченців”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.