Громадські активісти знімають намети на Майдані

You may also like...

9 коментарів

 1. борис :

  Янукович боїться за те, що відповідати за все що він скоїв за час свого правління прийдеться за «покращення», а насправді злидні кожного: 1) втрата роботи мілліонів та 7 млн. заробітчан що працюють на чужині підмітай лами; 2)абсолютно безглузда, недалекоглядна, не професійна політика – ставка на розвиток гірничо-металургійного комплексу без розвитку машинобудування і як наслідок занепад усього виробництва і катастрофа в економіці; 3)моментальний ріст міліонерів і мілліардерів з оточення януковича і його сім’ї шляхом всіляких махінацій ХОЧ НАОСТАНОК! ; 4) розстановка кадрів на всі вищі посади і таким чином підпорядкуванна собі усіх суддівсько прокурорського корпусу; 5) підпорядкування собі усих радіо- телеканалів кишенькової , провладної фракції в ВР і створення їй умов до привласнення грошово; 6) створення – майнової громадської власності і таким чином залучення її до спільних зі своїми інтересів. На захист усих цих своїх злочинів. Іди у відставку, Українці народ милостивий. Може й вибачить.

 2. ghjjk :

  какой активист – цыганенок. ТАК И СКАЖИ ЧТО УСТАЛИ ХОЧЕТСЯ ДОМОЙ. Все поймут. Зачем лепить политику?

 3. valerij :

  Так вже вийшло, що свій коментар подаю ПІСЛЯ новорічної ночі. Радив би пану Щадею все-таки насмілитись і оцінити (або позитивно, або негативно) події, які мали ФАКТИЧНО місце на Майдані тієї ФЕЄРИЧНОЇ ночі. Просто по-людськи погодитись, що його прогноз про (цитую) “… коньяк і салат, якими обмежились лідери опозиції ” не справдився. Може він (В.Щадей) трохи невірно оцінив настрої і волю тих, хто ДУМАЄ і ДІЄ для майбутнього України. З Новим Роком усім!!!

 4. Микола :

  Обличчя на фото, ну, геть азійське !

 5. Олександр :

  Щасливої дороги) Якийсь дрібний політичний пристосуванець зрозумів,що жодних дивідендів від майдану не отримає, знайшов цікаву причину забрати намет)

 6. Саша :

  “відомий на Закарпаття політик…”Улибнуло…Смисл написаного?Добре що є на кого зїхати,бо пікніки в палатці надоїли?Думаю там і без вашої конури великих політиків обійшлися.

 7. Роман :

  Палатка Балоги це не всі представники Закарпаття на Майдані.Не треба путати активістів Майдану з активістами палаток…

 8. Любопытливый :

  Глупенький “екс-секретар”

 9. Правда :

  Люди починають розуміти що ці лідери опозиції – фікція, що приховано вони підконтрольні олігархам, тому й не щірі в своїх вчинках і словах. Надурили бандити народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.