Головний ідеолог Свободи потерпає від аутизму

You may also like...

10 коментарів

 1. Сознательность :

  Фу, ганьба Фаріон. це абсолютно хвора на всю голову жінка, яка заслуговує на місце в психічній лікарні, а не за університетською кафедрою. ганьба тим націоналістам, які підтримують її ідеї, просто пошукайте в інтернеті відео з нею в дитячому садку чи взагалі її виступи – вона неадекватна, націоналізм це ідеологія минулого століття, вона не має права на життя в сучасному світі!

 2. Вадим :

  Фарион – это флаг украинской нации и ясно, что жидам и кацапам она не нравится – так это и хорошо, хуже было бы если бы враги украинской нации её бы хвалили.

 3. Маруся :

  Приберіть взагалі цю заказуху, будь ласка. Як не соромно таке писати про хорошу людину ))

 4. Маруся :

  До модератора:
  шановний, чи не вважаєте Ви коментар дописувача Leon нецензурним і не достойним публікації на широкий загал? Чи Ви поділяєте його думку?

 5. Маруся :

  До модератора: шановний, чи не вважаєте Ви коментар дописувача Leon нецензурним і не достойним публікації на широкий загал? Чи Ви поділяєте його думку?

 6. Leon :

  Настоящий киевлянин такую херню не несёт. Это быдло приехало из вонючего дерьма и называет себя киевлянином. Настоящий киевлянин эту прошмандовку и близко бы не допускал.Так что лучше не воняй.

 7. Бабас :

  Киянине, якщо ти так опікуєшся мовою, то не “заказні”, а “замовні”. Вчи мову, бовдуре.

 8. Маруся :

  ВСЕ ПРОСТО:
  Автор статті – шкідливий мікроб, яких зараз багато в нас розвелося, тому і хвора Україна.
  Фаріон Ірина Степанівна- цілющі ліки, які слід приймати, щоб одужати і вижити народу України. Ліки не бувають смачні, але для благородної мети вживати їх просто необхідно)))

 9. Киянин :

  Слід подякувати Фаріон вже тому, що регіональні тролі навчилися нарешті писати українською! І заказні статті тепер пишуть орієнтуючись і на україномовне середовище. Ось вона, українізація регіональних підстилок в дії!

 10. Психиатр :

  Пусть сволотовка приходит ко мне лечиться. Надежды на успех мало, но…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.