Януковичу підготували могилу

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

6 коментарів

 1. Ниолай :

  Увы так. Даже сейчас ЕС что-то там дорисовало, но изменения так и не перевели ни на мову, ни на русский. Там наверняка есть хрень, иначе почему не перевести ( и сразу и на мову и на русский ) из уважения. Я сомневаюсь что Яценюк или Тягнибок лихо читают юридические документы на английском. Даже если Кличко и понимает английский, думать лучше на мове, тем более читать юридические документы.

 2. Це все треба було прорахувати мінімум перед парафуванням Угоди 19.07.2012 року. Якщо вчасно не помітили – так і скажіть! Наша ж влада вирішила нічого не пояснювати (щоб, типу, не принижуватися перед народом), а розігнати студентів з Євромайдану в ніч “кривавої суботи”. З того й почалося… Отже, центральний момент – повна безвідповідальність влади перед народом! Звідси і протести.

 3. Степан :

  За все треба буди відповісти невже ця тварюка цього не усвідомлює Йому мало цих смертей щож він поставив за свій трон

 4. Ниолай :

  Вопрос не только в имплементации. В угоде запрещено продавать продукты с участков около дома, для защиты граждан. Но это много людей, много продуктов. Эти продукты на местных рынках, они удовлетворяют спрос. Требование свернуть, свернет производство, спрос останется. На этот спрос предложение со всего ЕС. Здесь достаточно влезть, т.к. национальное предложение сезонно, а с ЕС предложат товар всесезонно, со стабильной ценой – продавцам спокойней заключить договор на поставку на всегда . Уменьшение производства в целом, формирование щели, потеря рынка внутри страны.

 5. Viktor :

  debil.. vor v zakone.. a esho i typoy.. doneck skoro poydot po domam klana partii regionov.. sobirat dan… ved y regionalov milliardi evro vorovanix deneg.. doloy klan yanukovicha

 6. Богдан :

  Я людина ,яка зовсім не цікавилася політикою.Дім ,робота ,робота ,дім .В перервах трішки мультиків, які дивиться дочка по дитячих каналах.Аж раптом по трьом областям ,я водій і по роботі їжджу ,зявляються “бігморди” на підтримку курсу президента в Європу.Я думаю вони були по всій Україні і ви всі їх бачили.Згодом цікавіше,мою дружину вчительку,бюджетницю,примушують зявитися на народне віче на підримку курсу президента,Це був колосальний піар.І тут все відмінилося,Раптово.Вийшли студенти,яких спочатку розігнали,а потім намагалися пояснити чому все відмінили.Потім,звичайно зібрали кільканадцять студентів перед якими,на камеру,пробелькотіли,щось про економічні наслідки для країни.Але ж чому цього не зробили на майдані,не спробували пояснити?Чи нас вважають за безсловесне бидло,якому не потрібно нічого пояснювати?Тому то влада і не удосужилася підготувати хоч якісь переконливі аргументи.Хоч я був свідком сперечань,які велись на Західній Україні,чи потрібна нам Європа і чи потрібні ми Європі,і ці сперечання не були на тему сексменшинств,як люблять спекулювати деякі джерела.Вони були суто економічні і думка не була одностайною.Зараз же мова про Європу не ведеться,ведеться мова про людську гідність і верховенство ЛЮДИНИ над чиновником.Бо дивитися на белькотіння прокурорів,слідчих,чиновників по звязках з громадскістю проте що”не підвердилося,недоведено,не зясовано”не має сил,Зате 72 річний дід ,злісний злочинець,який наніс спецпризначенцю тілесні ушкодження.Тоді навіщо нам такі спецпризначенці?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.