Янукович відремонтує Україну. Здогадайтеся, чиїм коштом

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

9 коментарів

 1. Тимур :

  akva, після того, як опозиція прийде де влади, буде те саме, що у 2005-2009 роках! Базар-вокзал. Все це ми вже пройшли. Реформаторів штибу Лі Куан Ю немає і в нинішній опозиції.
  Таких людей я знаю, але їхні партії поки що на маргінесі. Й я поки що не бачу, яким чином ці люди можуть прийти до влади.
  Та навіть прийшовши туди, потрібно окрім чесності й порядності, мати рішучість розстріляти за корупцію хоч найкращого друга, хоч родича! Інакше ладу не навести.
  Тому мене особисто не влаштовує ні нинішня влада, ані опозиція.

 2. akva :

  жалкие журналюги .сначала пишите что банда ничего не делает для улучшения жизни пересичных граждан,как только в стране начинаются-реорганизационные-мероприятия вам опять плохо.Нельзя сдвинуть страну с места в сторону процветанияс таким тормозом как сегодняшняя опозиция.Опозиция хочет утранить власть Януковича- а дальше чо-ни в одном своем выступлении-Яценюк не разу не сказал ,а что потом после свержения власти-какой рай наступит.Все говорят о переделе власти,сменят власть а народ опять в дерме останется!

 3. Тимур :

  Якщо ж хочете ще глибше копнути, то нам потрібен, умовно кажучи, не Горбачов №2, а Лі Куан Ю №2. Цей сінгапурський діяч відвідав Україну і чітко сказав, що нам потрібно: не громіздкий Податковий кодекс, на саме лише прочитання якого йде більше доби, а буквально кілька пунктів, прозорих і зрозумілих усім!
  А ще потрібно поводитися з корупціонерами так, як поводився свого часу Лі Куан Ю. А він за корупцію саджав у в’язницю навіть найближчих сподвижників. А потім на вибір: або ганебний суд і кірдик – або самогубство.
  От що нм потрібно, а не нова Perestroika!
  Проблема лише в тому, що Яеукович – не Лі Куан Ю.
  І що в Сінгапурі населення, здається, десь 3 млн, а у нас близько 45 млн. Масштабний фактор ускладнює ситуацію.

 4. Тимур :

  Шановні Психіатр і homs!
  По-перше, автор вже запропонував (цитую): “Просто давайте чесно називати речі своїми іменами. Усвідомимо, чого потребуємо та що доведеться зробити, аби не розчаруватися, коли замість капітального ремонту завітає північний звір песець із довгим хутром”. Біда в тому, що загальні словеса Януковича лишаються загальними словесами! А як доходить до діла, то всім стає сутужно.
  По-друге, якщо аналогія з ПКУ ні про що вам не каже, то я не винен. От якби я все розписав докладно – от тоді з’явились би інші коментарі: АФФТАР, МНОГА БУКАФФ! Я ж не хотів розпачкувати текст…
  Отже спеціально для вас розшифровую, як виглядатиме “капремонт України”:
  – влада не бажає перебудовуватися і не стане цього робити;
  – зате і бізнесу, і найманим працівникам, і вчителям, лікарям та іншим бюджнтникам, і пенсіонерам так закрутять гайки, що мало не здасться нікому! І при цьому вимагатимуть: ось нові закони – перебудовуйтесь! Бо давно пора…
  Отак це виглядатиме. То давайте просто усвідомимо, що буде воно саме так.
  Звісно, якщо влада не зміниться… або не піде геть!

 5. homs :

  По моему автор и сам не понял, что он написал.

 6. Психиатр :

  и что автор предлагает? Коль не ретроград.

 7. Владимир :

  ВСпоминаю когда Янукович стал губернатором Донецкой области ,это именно при нем было все разрушено до основания в Донбассе,а кто-то это Чмо енакиевское назвал крепким хозяином,он бандит и дал бандитам порезать завода и фабрики на металлолом,этому человеку ,если его судить,то он хуже Гитлера.А кто будет восстанавливать: Инженеров нет,в Донбассе или умерли ,или имея человеческое достоинство бросили предприятия ,зачем им кормить этих буржуйских недорослей менеджеров. Януцкович полный засранец и бездарь от рождения,но как это чмо пролезло в Президенты,это знает только КГБ с Путиным и САТАНА -бог януковича.

 8. барабас :

  – А что это за партия ПР?
  – Педе Расты!
  – ааа?!

 9. неПРоФФФеСОР :

  Та щоб вiн здох – мразю-ка, дважди “не судимий”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.