Українці вже підтримали армію на 16 мільйонів гривень

You may also like...

3 коментарі

  1. volodimir55 :

    Ти краще згадай війну 41-45 років, як за гроші колгоспників, діячів, куплялися танки, літаки та і багато іншого, а тоді вже подумай чи має сенс зберігати на рахунках, чи в панчосі, мілліон чи два, які потім можливо просто прийдеться викинути на смітник, як вже дехто робить це в Криму, як робилося після реформи грошей після розвалу “совка”. Якщо в когось є вільні гроші, я думаю на поховання великих сум не потрібно, то чому їх не використати на дійсно потрібні речі.

  2. Oleg Marykivsky :

    Иванов есть иванов. Что можно ждать от провокатора. Скорее всего этого иванова и в природе не существует. А под маской иванова скрывается какой нибудь из сексотов фсб раши.

  3. СерьгА Иванов :

    интересная тема, я плачу налоги, они профессионально разворовываются , и опять я должен поддержать армию? мне не жалко дать денег бойцу на сигареты или колбасу, но перечислять что то зная что всё равно украдут я не буду. знаете всегда когда говорят про армию, я вспоминаю Новобогдановку- самые большие склады вооружения в европе. то как их разворовывали в течении 20 лет. а потом очумев от всего сделанного сами же военные и подожгли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.