Томенко не хоче, щоб люди заробили на виборах

You may also like...

7 коментарів

 1. радень :

  Колись був гарний журнал…а тепер показово ,що під геніальними шедеврами джурналістики АВТОРМ стид підписуватися….коло церкви теж подають…може вам змінити місце праці?

 2. Andrei :

  Та якби ці 500 гривень кандидати приносили від себе особисто то і мови не було б.. Але ж влада буде давати людям ці гроші з яких коштів? А з тих що не доплачує згідно Закону України інвалідам, учасникам бойових дій, учасникам війни, дітям війни, ліквідаторам аварії на ЧАЕС і багатьом іншим категоріям населення. Ач як ревно взялися нас захищати, а не так давно один із кандидатів у президенти висловлювався про народ на з`їзді у Сєвєродонецьку, що це “козли, коториє мєшают нам жить”…

 3. майданный :

  деньги у помасранчевых закончились!!! сами же породили платные майданы вот и платите

 4. Victor :

  Просто пана Томенко жаба душить, що ті гроші не йому дістануться. Ніяк не нажереться, тварюка.

 5. Федор :

  Нужно брать от всех! Голосовать только исходя из своих личных соображений! Конечно, жители Украины все разные и пусть они сами оценивают свою принадлежность, даже на выборах, к той или иной категории развития: тупой, умный, быдло или то и другое вместе и т. п.

 6. русич :

  брать от всех, голосовать по-своему. какие проблемы?

 7. Олександр :

  Можна подумати,що БЮТ теж цім не займався.От,наприклад, купівля перед самими президентськими виборами 2010р. “карет швидкої допомоги”,які як з’ясувалося абсолютно були не придатні для перевезення тяжких хворих і які використовувались під час ціх виборів в передвиборчій агітації Тимошенко. Або запрошення на передвиборчий мітинг Тимохи російської естрадної примадонни А.Пугачової,яка потім хвастала 50млн.дол.гонораром ,заробленим на українських президентських виборах. Мабуть цей тимошенківський холуй думає,що у всіх українців склероз.Не фіг на дзеркало пенять,якщо у самих морда крива.Ви всі однакові:що влада,що так звана “ОПОЗИЦІЯ”.Тьху на тебе,томенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.