Самозлив на тлі «отруєння»: як Батьківщина відштовхує потенційних виборців

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

10 коментарів

 1. Анатолий :

  Спробую показати, як Наталія Тимошенко створила свій «витвір», використовував її мову і засоби.
  Дійсно, людське паскудство не має меж. Особливо паскудство журналістів, виконуючих замовлення дискримінувати певні політичні сили будь якім чином. Можна бути журналістами та залишатися людьми. Важко, але можна. Хоча б у головних якихось речах. Тому не треба звертати все на необхідність заробляти гроші. Ні, я розумію, що для того, аби задовольнити замовника, усі засоби згодяться. Але використовувати для цього чиюсь смерть і чиєсь горе – це все-таки занадто. Перестаралася жіночка. За прапорці зайшла.
  Очевидно, мало хто буде заперечувати, що сприймати співчуття родичам померлої жінки і вважати маячною, що причини хвороби Ю.Тимошенко не відомі та що ця хвороба може бути наслідком систематичної спроби отруєння – цинічна прелюдія до всієї наступної писанини Наталії.
  Можна було б і далі продовжувати у тому ж дусі, але, гадаю, і так зрозуміло, як і чому Наталія Тимошенко написала свій витвір. Тому закінчу словами майже з її опусу: «Послухайте. Ну невже людина не розуміє, що так не можна? Невже в голові немає клепки, яка б відповідала за розуміння межі дозволеного?

 2. йцукен :

  Тратати, ти мабуть самий розумний, обдарований та мудрий, так за себе і голосуй. Писати та хати багато розуму не потрібно.

 3. ВАЛЕНТИН :

  А чего бы Януковичу не сыграть с Тимошенко в русскую рулетку допустить ЮВ к выборам и посмотреть как народ среагирует на тюремщицу и на гаранта конституции но нет ВФ так рисковать не может т.к. знает что народ оправдает ЮВ и вынесет свой вердикт гаранту. Лучше выдворить её за пределы страны чтоб только не возвращалась до выборов.

 4. nik :

  ПР давно уже слита в золотой унитаз Межигорья.

 5. nik :

  Наталка абуть за джинсу добре заробила

 6. Егор :

  Заказуха красивая, хотя……..
  Автор,не можна красть у детей, больных и стариков, да и вообще у сограждан. вот то не можна, про это напиши, а ахинею эту умный человек наоборот воспримет, заказуха ведь…..
  **ять на школы-детсады-больницы денег нет, а на машины-ремонты содержание чиновников всегда находятся, противно жить в такой стране

 7. svv :

  Замовна стаття, аж противно …

 8. Ляшко :

  голосуй за тратата, там повна голова клепок. Мізків, правда, немає.

 9. наташа :

  Рыги начали печатать заказухи поумнее

 10. тратата :

  у Турчинова ніколи не було совісті – бо воно кончене , у Тягнибока нема клепки а Клічко дибіл . питання = за кого голосувати ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.