Росію пропонують виключити зі Світової Організації Торгівлі

You may also like...

10 коментарів

 1. pom :

  верхи це не читають а я як і більшість інших на них не маємо впливу

 2. Извините .что доставили Вам неудобства,только так можно достучаться до ВЕРХОВ!!!

  3 апреля 2014 г., 14:28 пользователь Disqus написал:

 3. pom :

  а ти не читай от і всі діла

 4. тарас :

  давно пора,для пидоРоссии законы цивилизации не писаны хай живуть в средневиковьи!Спасибо США иЕС остановили бешенного пса путина готового убивать грабить и насиловать украинское насиление.Смерть фашисту путину!

 5. pom :

  ти замахав зі своїм утепленням. На кожному сайті під кожною статтею впарюєш своє утепленння

 6. Evgeny Tsyganok :

  где то я эту хрень уже читал. Пишут видимо жертвы “украинских” СМИ. Так засрать мозг украинцам умеют только они

 7. Евгений :

  Юджин. 1951 г.р. ст-лейтенант-политсостав. Г.Константиновка. готов в строй.

 8. Lic Ceramic-энергосбережение сегодня,завтра экономическая независимость! Окупаемость вложений до трёх недель.Экономический эффект-экономия от 40% энергоресурсов.Эллементарно.Нужна добрая воля и реальные хозяйственники.Проверено-.Агротрейд, Фармхим,Биоветфарм и.т.д. Сделано в Украине!Самый простой и быстроокупаемый способ энергосбережения.

 9. defrag :

  ты шо, решил заработать на стариках? если ты думаешь, что старожилы массово читают интернет сайты, то, согласно твоим соображениям, вся пресса продается призракам.

 10. Андрій Кондратюк :

  БАТЬКІВЩИНА В НЕБЕЗПЕЦІ-ТРЕБА ПОМЕРТИ!!!!

  Звертаюсь до всіх українців, кому за 60. Хто ще зберіг ясний розум, цінить своє минуле, свою спадщину і родовід, хто не терпів і ніколи не буде терпіти приниження, зухвалості, зберіг національну гідність та має військовий фах та кого ще не дістали різні вікові болячки…

  ТРЕБА ПОМЕРТИ….
  Ситуація яка склалася в зв’язку з хамською агресією Російської нібито Федерації проти нашої Вітчизни дає підстави прогнозувати численні жертви серед наших військових та цивільного населення. Багато взагалі можуть загинути так і не народившись, не доживши зрілого віку. Ми не можемо допустити, щоби гинули наші діти та внуки, бо це наше майбуть не. Ми не можемо допустити, не маємо права щоби ворог топтав землю наших пращурів яка нам дала життя і виростила, земля в якій закодована наша генетична пам’ять, на землі якій живе наша віра. Ми можемо і повинні це відстояти.
  Для цього в нас е все. Кошти нам не потрібні. Їх нема в злочинної влади а якщо і щось знайдеться, то вони потрібні регулярній армії. У нас е наша жебрацька пенсія яка може підтримувати нас на плаву. У нас е великий життєвий досвід, героїчне минуле наших пращурів, що допоможе нам загнуздати агресора. Озброєння я надіюсь держава нам виділить, де в кого вона є в особистому користуванні.

  ТРЕБА ПОМЕРТИ….

  Давайте створимо військову бригаду и по захисту нашої неньки -України. Військову бригаду шестидесятників. Нам особисто втрачати не так вже й багато, зате відстоїмо майбутнє наших дітей та онуків.
  Відзивайтеся, телефонуйте, записуйтесь. В анкеті вказуйте тільки ім’я, як називати по батькові, та номер телефону. Формуйте на місцях свої сотні та держіть зв’язок з центром. Граничній вік від 60 і більше. Сформувавши бригаду ми зберемося, визначимось з командуванням та матеріально технічним забезпеченням.

  ТРЕБА ПОМЕРТИ….
  Бо вони зробили нас всіх бандерівцями. Ними і залишимось в пам’яті майбутніх поколінь.

  Від ініціативної групи військової бригади Андрій Вьюга
  М. Полтава,
  Тел.0951972520

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.