Радник президента про закони 16 січня: вони не можуть бути легітимними

You may also like...

8 коментарів

 1. Алекс :

  Одно мудрое решение от представителей власти, но очень запоздалое.
  Когда принимали, подписывали, публиковали, где были вы “радники президента” ?
  Изучайте историю и делайте выводы, но наверное это вам уже поздно, черту перешагнули.
  Жалко страну, людей, которых довело бездарное правительство до такого состояния.

 2. ага :

  радник президента говорит о том, что президент подписал нелегитимный закон и дальше продолжает работать на него и получать зарплату, ну не парадокс ли?

 3. Саша :

  Закони прийняті не лігітимним шляхом купкою правлячого олігархату (які довели народ до крайнього економічного виснаження, маючи при цьому не помірні НЕ ЗАКОННІ СТАТКИ У ІНОЗЕМНІЙ ВАЛЮТІ І МАЙНОВІ ЗА КОРДОНОМ ), які направлні на придушення народу не просто не мають чинності , А ВОНИ ЗЛОЧИННІ , ЯК І САМА ВЛАДА, З ВКАЗАНИХ ВИЩЕ ПРИЧИН ! ЗА АРІСТОТЕЛЕМ – ВЛАДА , ЯКА НЕ Є ПІДЗВІТНА НАРОДУ , НАПІВЛЕГІТИМНА і ДБАЄ НЕ ПРО ПРОЦВІТАННЯ НАЦІЇ , А ПРО МІНІМАЛЬНЕ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (НА РІВНІ РАБА – ОДЯГ, ЇЖА ТА ПРЕДМЕТИ ВЛАСНОЇ ГІГІЄНИ ) , НАЗИВАЄТЬСЯ “КАКОКРАТІЯ” – ЩО МИ Й БАЧИМО !

 4. luba :

  Що запахло жареним, вже не легітимні закони, де ти була дотепер, ти радник , як ти судилася з тим “теперішнім” в 2004р. , як ти продалася, таких на гіляку . вилізла як Лтивин і т. іншу, продажна тварь

 5. Юрий :

  Госпожа Ставнийчук, почему Вы молчали с 1 декабря по 27 января ? Чтобы сделать такое замечательное объявление, Вам понадобилось море крови, которая на руках Вашего боса ?

 6. азар :

  А где Вы били когда Президент подписывал эти антиконституционные законы? А как они были приняты в ВРУ конституционно? Отменять их нет смысла, нужно депутатам проголосовать об их неконституционности!!! А тех кто их сотворил – пускай ответят перед народом.

 7. Николай :

  Умничка!!! Уважуха тебе.

 8. макс :

  повія і запроданка зека вилізла , а хто буде відповідати?-всі ви зеківські підстилки відповісьте, ще не довго поцарюєте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.