Путін намагається дати кримським татарам хабара

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

7 коментарів

 1. Володимир Миколаєць :

  А що – я хочу знову воювати? У мене це вже третя війна буде. Але ж, якщо влізуть рашисти, то воювати буде треба, захищаючи родину.

 2. ника :

  Присоединяюсь.Коренное население надо уважать,у них законные исторические права на Крым.И язык надо ввести как второй государственный,школы,институты,детские сады.Тогда это будет цивилизованный гуманный подход к людям.А то получается как в Свадьбе в Малиновке: Красные прийдут – бьют, белые прийдут – бьют… Сколько можно не уважать свой народ..Потом не обижайтесь ,когда вас свергают.Одна власть хуже другой. Ума на копейку,зато аппетит на десятерых.

 3. василий пупкін :

  до редакції: вашу мать! Через таких ви, Україна просрала Крим! Потрібно хоч трішки нас, корінний народ Криму, другу титульну націю України – кримськотатарський народ, поважати!!! А ви що робите?! Ви знайдить ще таких патріотів України! Я згадую листопад, коли ми відразу після Тимошенко з Зінченко, разом з Мустафою ага йшли по Банковій. Ми готови були з голими руками брати штурмом АП. А Ющенко нас зрадив та образив! Ви ж не можете навіть правильно прізвище нашого національного лідера написати! Він ДжемілЄв, не ДжемілЬОв!!! Це дуже складно! Й ми не татари, ми киримтатар!!! Це так само якщо ми будемо вас, українців називати хорватами чи чехами!!!
  Навіть Путін розуміє, що кримські татари – це корінний народ Криму! Якби ми хоч одне слово сказали, то за 10 хвилин Росія б скликала Радбез ООН та оголосила, що корінний народ Криму за Росію! А Україна може тільки шмарклі жувати! Тому він й пропонує усе те, чого ми намагалися добитися від України.

 4. Андрей :

  Ни с кем татары воевать не хотят, они пытаются “набить себе цену”, припугивая своими ваххабитами, которые тоже не их коренные, кстати.

 5. Андрей :

  Ласковое дитя двух маток сосёт…

 6. Володимир Миколаєць :

  Треба зробити татарам контрпропозицію від української влади. Плюс з Україною Крим буде в Європі, а з паРашею – в … (не в Європі). Якщо татари приймуть рішення воювати з рашистами – я з татарами.

 7. Андрій Кондратюк :

  Чому намагаеться? Він вже його дав. А от чи візьмуть татари, подивимось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.