Мирослав Попович: «Янукович запозичив із Росії методи «стерилізації демократії»

You may also like...

9 коментарів

 1. Орест :

  Розстрільні списки вчора вже складені. До 235 прізвищ додати ще Януковича з Азаровим і пора вже по одному викреслювати цю наволоч із списку живих…

 2. соловей :

  Цей “повчун” ще з ідеологом ЦК КПУ Кравчуком розводив свою “філософію”, і далі продовжує. Кравчук при Януковичі наминає вареники і облизується і виправдовує злочини свого годівельника. А його соратник Попович також має добру годівничку. І зарплата акдеміка і пенсія академіка. Можна “пофілософстувати”, але так щоб “не зашкодило ні псові, ні вівсові” .

 3. соловей :

  От вже ці старі пердуни зі своїми проповідями і повчаннями. Януковичу і його гоп-компанії до сраки ці моралізації. А молоді їх і так не слухають. Так що ступіться вже, вас час минув, не морочте люядм голови.

 4. ДаДа :

  Пане Поповичу, Ви здається філософ, хоча уже і похилого віку, та ваша термінологія типу “російських поплічників” і тому подібне говорить про те, що ви не розумієте простої істини, яку знають усі філософи:
  все тече і все змінюється. Їдьте до Канади і там попробуєте попудрити мізки уряду Канади з приводу Квебеку. Там хтось вас послухає.

 5. Гуцул :

  Мирослав Попович правий, як завжди. Але все це відбувається по-понятіям. З ким поведешся, від того і наберешся, як говорить народна мудрість. Згідно з цими понятіями, все має бути так, як у “старшого брата”. То ж, ще не таке буде.

 6. ЛейбаТроцкий :

  Бла бала бла.

 7. ххх :

  Эта Западная лапша для недалеких и меркантильных людей! В России достаточная демократия! А в Украине со времен Юща – узаконеный беспредел! Надеюсь, что Янык в конце концов наведет порядок. А вам, Западу, желаю такой же демократии, как была в Украине!

 8. Запорожец :

  Украинский парламент одолжил у Расеи “фракцию балалаечников” и их ” однорукого церемониймейстера” … Вот и пляшет “русскоязычный народ” под аккомпанимент из Расеи…

 9. Метла :

  Только концлагеря не успеет построить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.