Львівський «Беркут» подав у відставку

You may also like...

23 коментарі

 1. Влад :

  Беркут виглядає сьогодні як злочинці міжнародного рівня і тому може претендувати на суд у міжнародному трибуналі, це побиття, нівечення українських та зарубіжних журналістів.

 2. AntiAntigalicia :

  Судячи з подій боягузством і не пахне. А “предательство” поняття відносне. Зрадив кого? Режим, так це не зрада, а зовсім навпаки. Вас послухати, так німці, які не хотіли вбивати євреїв, теж зрадники?

 3. Браву :

  Обзивати людей бандерлогами теж багато інтелекту не потрібно, а з приводу “мови більшості”, щось ПР далі мовного закону не пішла, і референдум по темі державної мови непоспішали оголошувати, бо відразу стане зрозуміло, що ця тема не актуальна, а так можна ще років 10 з виборцями позагравати.

 4. Ярина :

  Я знову наголошую, я не проти російської мови, чим більше ми знаємо мов тим краще, а щодо законів, особливо 16 січня, де наприклад, якщо в мене дев’ятеро братів, то між ними я повинна вибрати з ким дружити в соцсіті, а для інших я повинна збирати довідки, це ж безглуздо. А також подивіться сьогодні на ситуацію в країні, не тільки захід бунтує, але й схід. Ми маємо бути единим українським народом із цілісною територією України. Невже ви хотіли б щоб захід став Польщею, я особисто не хочу і схід не хочу бачити під Росією. Ви думаєте я б хотіла відправляти своїх рідних туди де вони могуть пропасти безвісти, а потім шукати по лікарнях чи по моргах, аж мороз пішов по шкірі

 5. Браво :

  Извините уважаемая. Но ваш пост похож на хорошую провокацию. Нагадили, натренировали боевиков, захватили власть в ИСТОРИЧЕСКОЙ Украине, на законы плевать, на мнение БОЛЬШИНСТВА украинцев – плевать. А теперь давайте мириться?
  Давайте жить дружно! В КОНФЕДЕРАЦИИ!!!!
  Бунт должен быть подавлен.
  А потом – РЕФЕРЕНДУМ!!!!
  1. По языку. Если национально-озабоченное меньшинство НЕ ПОНИМАЕТ что у НАС тоже есть ПРАВО, то:
  2. РЕФЕРЕНДУМ О КОНФЕДЕРАЦИИ.

 6. Ярина :

  І ще попрошу не обзивайте одне одного то бендерівці то москалі, ми народились в Україні і в паспорті ми українці, тож будьмо ними не падайте до того примітивного рівня, ми всі ходили в школу і думаю вчителі стільки часу і нервів на нас потратили щоб ми виросли освідченими людьми, а в кінцевому результаті всюди в коментарях читаєш ти бендерівець, а ти москаль, дорогі мої відкрийте паспорти- і почитайте стрічку де пише національність- ми Украінці. І між іншим, якщо Богу треба щоб ми стали Росією, то всі ми отримаємо прізвисько хохли як “бендерівці” із заходу, так і “москалі” зі сходу

 7. Ярина :

  Я знаю важко вірити всій владі, в тому числі і опозиційним силам не дуже віриться після двох місяців цієї різанини, і добре знаю що нас не 52 млн. , але хотілося б щоб вони повернулися на Україну, і заробляли добрі гроші тут, не покидаючи рідних і на кожні свята плакати мовчки що ми по різних країнах, в тому числі і Росії, в мене тепер там брат працює, бо на Україні його університетський червоний диплом нікого не цікавить, а в Росії, це оцінили підвищують як зарплату так і в посаді, і як бачите Янукович теж не справився з своїми завданнями як і Ющенко, в першого є сила та розуму бракує бо жоден Укр президент до ковопролиття народ не доводив, а в випадку Ющенка є розум, та виявився розмазненою. Поки що в наших всіх лідерів сила і розум ходять окремо на превеликий жаль. Я знаю історію, але це вже ІСТОРІЯ, ми живемо тепер, і хочеться кращого життя. І бачити як українські хлопці з беркуту молотять свій же народ- мужчину розділи на морозі і знімали, втому числі і з сходу дівчину по лісі возили – це не можливо пояснити на ясний розум. А щодо мови нічого проти не маю против російської – скільки ти знаєш мов стільки ти раз людина, я добре розмовляю укр., рос., польс., анг., і тепер вивчаю іспанську. Тим більше російською володіють пів Євразії. А щодо релігії, то це настільки має бути приватно, що її не треба ніколи ділити, обговорювати чи нав’язувати комусь, є один Бог і найкращий храм в наших серцях. Невже нам так важко примиритися. Ви знаєте в нас на попередніх виборах люди з сходу боялись їсти, бо їм сказали що ми підсипаємо отруту, про це їх проіструктували перед поїздкою до нас- ви думаєте це нормально, це все влада на ганяє жаху нам на вас, вам на нас. Пізніше ці люди і їли і ходили в гості до наших і поїхали живими. Невже вам по людськи не шкода тих поранених людей- і майданів ців і беркуту який повідморожує все там захищаючи владу

 8. Браво :

  НЕ ВЕРЮ!
  Расскажи это Тягнибоку и фарионгеббельсовне. И правому сектору.
  МЫ РАЗНЫЕ!!! ПО ЯЗЫКУ !!! ПО РЕЛИГИИ !!! ПО МЕНТАЛИТЕТУ !!! ПО ОТНОШЕНИЮ К ИСТОРИИ !!! ПО ОТНОШЕНИЮ К ГЕРОЯМ !!! И ПО ЖИЗНИ МЫ Р А З Н Ы Е ! ! !
  У НАС СОВМЕСТНАЯ ИСТОРИЯ – ТОЛЬКО ПРИ КОММУНИСТАХ С 1939 ГОДА.
  И НАС УЖЕ НЕ 52, А В ЛУЧШЕМ СЛУЧАЕ 38 МИЛЛИОНОВ. ИЗ НИХ 10 МИЛЛИОНОВ РАБОТАЮТ В РОССИИ И ЗА РУБЕЖОМ.
  ЩЭ НЭ ДОВГО ЧЭКАТЫ…..

 9. Ярина :

  Молодці хлопці, нарешті ви зрозуміли, що не можна бити чужих дітей, братів, сестер, у вас вони теж є і я не думаю що ви б хотіли щоб хтось з вашої рідні був жорстоко побитий вашими ж беркутівськими руками, виходьте з тої структури, падіння “царювання” яника вже не за горами. А ще я не розумію чому багато людей хто злиться на захід згадує Бандеру- це вже стара історія, ми сучасне покоління притримуємося тільки одних поглядів – не дозволити розкол нашої неньки, отримувати зарплати європейського рівня, і повернути додому цих 7 млн громадянин, з якими нас знову буде 52. Будь- ласка будьте розумніші за владу, в мене є родичі в Оренбурзі- бідують страшно, ми кілька раз передавали їм гроші, бабуся на кожне день народження шле по 1500 тис гривень, це при тому що її сина вже давно не має вживих, залишились тільки російська невістка і три внуки, до яких бабця телефонує інколи, а вони відповідають я тебя не понимаю. Зрозумійте живуть тільки величезні міста, а інші з секонд хенду не виходять, бо нове не можуть собі дозволити. Я з Заходу, але в мене не має ненависті до інших громадян України – ви мусите зрозуміти це все влада – вона робить різницю між нами, ми ніколи не кричимо до сходу забирайтеся до Росії- ми всі громадяни України і всі ми маємо право проживати на її території – всі 52 млн. Надіюсь ми ще зможемо бути процвітаючою країною, щоб ще всі нам заздрили і Росія і Європа. Слава Україні! Єднаймося схід і захід, північ і південь ми всі діти одної неньки не даймо їм нас посварити!!!!

 10. Браво :

  В этом и проблема!!! ))))))0 Хто нэ скаче – той москаль!!!))))))))
  Какие же Вы бандерлоги майданутые и убогие.
  С Ваших слов – все ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ кто НЕ бандерлог – тот москаль. ЭТО ПСИХИАТРИЯ!!!! Или вековая тупость. И это в лучшем случае.
  Геббельс – ФАШИСТ. И его пропаганда и интерпретация исторических событий ФАШИСТСКАЯ, а не правдивая. Поднимайте СВОЙ уровень интеллекта и знаний, а не унижайте других. Нарываетесь на такие же ответы (что естественно).

 11. Браво :

  А ну брысь в схрон

 12. Браво :

  ПРАВА ОДНОГО ЧЕЛОВЕКА ЗАКАНЧИВАЮТСЯ ТАМ ГДЕ НАЧИНАЮТСЯ ПРАВА ДРУГОГО.
  Коричнево-оранжевых бандеровцев ненавидят не за отношение к бандюковичу и власти.
  Если отстаивает свои права – это хорошо. Если за счет других у которых ДРУГОЕ мнение – бандитизм.
  Бандера для НЕ БОЛЬШОЙ части западных украинцев – герой. Для остальных – фашист и бандит.
  И эта НЕ БОЛЬШАЯ часть украинцев которая 500 лет !!! была на воспитании австро-венгров и поляков решила, что они украинцы и ИМЕЮТ ПРАВО (с какого перепуга?) указывать ВСЕМ остальным ГРАЖДАНАМ Украины что им петь, что ДУМАТЬ и на каком языке ДУМАТЬ и говорить. ЕСТЕСТВЕННЫЙ и ожидаемый ОТВЕТ: – А НЕ ПОШЛИ БЫ ВЫ СО СВОИМ НАЦИЗМОМ НА….. ИЛИ В ….. ну допустим Польшу? Украинские нацисты не хотят воспринимать другое мнение ГРАЖДАН ЭТОЙ ЖЕ СТРАНЫ, ОСКОРБЛЯЯ ИХ И СТАВЯ СЕБЯ ВЫШЕ ПО НАЦИОНАЛЬНОМУ !!!!!!!!!! ПРИЗНАКУ – ЭТО И ЕСТЬ ФАШИЗМ. (Кто нэ скааче – той москаль!???? – БУ ГА ГА козлы горные))))))))))))))(не сдержался)))
  ВОТ МИРНЫЙ И ПРАВИЛЬНЫЙ ВЫХОД: http://alternatio.org/articles/articles/item/12950

 13. західний34 :

  Прагнення демократіі то бандетизм? Прагнення волі то бандетизм? І якщо людина відстоює своі права на майдані то вона не “теророст” а герой Украіни!

 14. західний34 :

  Західноукраінці нічого не бояться! Просто ми нехочем виступати на боці режиму януковича! Але вом москалям це не зрозуміть. Вим кинь 100 грн і ви людей будете вбивати…

 15. killer :

  О сколько здесь рыговских тролей. Правильно и сделали , чтоб не быть _позорными ГЕСТАПОВцами , как те быки галимые что в Киеве сейчас.

 16. Браво :

  По мне так “титушки” лучше бандеровцев.
  500-т летний комплекс неполноценности – не повод к национал-бандитизму.
  Тем более национал-свидомые брешут как сивые мерины и сами в эту брехню верят.
  А на брехне ничего хорошего не построишь.

 17. Витя :

  Правильно делают! Понимают, что урки из общака просто так деньгами не швыряются! От чего такая щедрость для беркута – по 200 грн/час + к зарплате?!! За зарплату работать уже не модно? Вот прикол будет если кидонут Беркут как этих титушек потд посольством США 🙂

 18. Сергiй :

  Ярослав предатель!!!

 19. Андрей :

  как только начались массовые беспорядки, так сразу и уволился. Трус западенский.

 20. Алекс :

  Если бы в вас дебилы кидали горящюю смесь, я бы посмотрел, как бы вы реагировали! А так- “герои”

 21. Тест :

  Э… один два, сколько это “богато”. Один струсил, ну два…

 22. Браво :

  Похоже западные области поддерживают федерализацию судя по отказам подчинятся унитарной власти.
  По ссылке можно найти ЗАКОННУЮ причину и ЗАКОННЫЙ и МИРНЫЙ ПУТЬ выхода из ситуации:
  http://alternatio.org/articles/articles/item/12950

 23. Antigalicia :

  А теперь пишите заявление о приеме 2 батальен СС”Нахтигаль”. Галицкая суть мужика -предательство . трусость.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.