«Фашистська зараза»: російський досвід для української влади

You may also like...

30 коментарів

 1. Olex :

  А ти їх не бійся. Козак Микола, якого катували ці нелюди, був радий що його, обозного, назвали сотником.
  А вдвічі дебеліший тітушка, який отримав пару підзатильників, всрався в штани.

 2. Olex :

  Забув написати. Читайте європейські закони та конвенції ратифіковані ВРУ, Конституцію та чинне зконодавство України. А саме: нікчемні правочини, нікчемні депутати (держслужбовці), узурпація влади, незаконні збройні формування, порушення присяги та ін.

  “Незнання законів не звільняє від відповідальності.” (КУ)
  “і від злиднів” (автор)

 3. Olex :

  Коментують статтю нщрмадьні люди тому вирішив добавити свої 5 копійок.

  Коли ви когось звинувачуєте, то пишіть на якій фєні ви спілкуєтесь. Такі категорії як фашизм, нацизм, націоналізм та, в кінці кінців, навіть комунізм на совково-комуняцькій фєні це не те ж саме що на людській мові.

  Дякуйте Богові що не живете в СРСР. Беркут, який чинить злодійства на майдані – це теж саме НКВД, тільки без зброї. А чом без зброї: п”ятеро вбитих. Читайте в конституції про незаконне збройне угрупування.

  Мого дядька в 39 році “перші совєти” хотіли розстріляти тільки за те що народився в західній Україні і був вчителем. Добре що поталанило втекти. А в 41 р. всіх мужиків забрали до в”язниці щоб розстріляти. Не забрати до війська, а розстріляти! Кожного другого західного українця було або вбито, або вислано до Сибіру. В брежнєвські часи мого сусіда, студента КДУ, посадили на шість років за лист в ЦК в якому він дав пропозиції щодо покращення економіки Союзу!

  Щоб повноцінно вести дискусію загугліть “донецька мафія” та “Янукивич”. Можете зайти на сайт http://nacburo.org/ та інші похожі. Почитайте переписку “бройлерів” в соц мережах. Коли ви побачите обліко морале всіх цих покидьків у декого з вас буде зовсім інша дискусія.

  І задайте собі питання: чи зміг би я, як ті хлопці на Грушевського покласти своє життя за свою Україну?
  А по клаві стукати – не мішки вантажити.

  Олеже, повністю підтримую Вас. Більш не вернусь на цю сторінку: маю інший клопіт на Майдані та поза ним.

 4. Олег :

  Саша, я врач по профессии. Прочел твои длинные опусы и пришел к выводу, что тебе пора лечь в клинику универсального профиля. У тебя масса заболеваний, как психического, так и общего характера. Поторопись, может быть поздно. Это очень серъезно и то, что ты не понимаешь этого, только подтверждает мною сказанное.

 5. Тахорг :

  Тяжело правду осознать? Нет. Просто лень. Шевелить мозгами, напрягаться. Сказал царь: “в стойло!” И весь русский народ сотни лет – там. В стойле. Наберите в Гугле Валерию Новодворску, ее лекци по истории России. Блеск!
  Да, Россия мнит себя военным государством. На самом же деле – это обезьяна с атомной гранатой в руке. Дикая и безмозглая. Тень победы в ВОВ мешает спокойно спать. Так и остались в тех вошивых окопах…
  Кстати, ни одной войны серьезной Россия так и не выиграла. ВОВ не в счет! Да и тут союзники помогли, Сталин ведь бесился по поводу второго фронта потому, что в СССР исчерпывались человеческие ресурсы… Уже некому воевать было…
  А теперь они – “америкосы”, “пиндосы”… Уроды.

 6. Конструктор :

  Ну, Госдума Российской Федерации таким образом пытается по сути ввести империалистический закон, легализующий империалистическую политику российского государства относительно своих соседей, а заодно и против собственных же граждан.Ну а назвать его можно как душе угодно. Вопрос что называть “фашистской заразой”…вероятно это недовольство угнетенных колоний оккупационной политикой Кремля и хищническая эксплуатация всех ресурсов оккупированных областей. Вот этим-то законом, вероятно , нужно репрессировать недовольных и подвести под эти репрессии правовую базу….

 7. Антиантифашист :

  Дива. Русскиє почали писать українською. Очевидно, так їх командування вирішило, що треба косить під українців. Марно, русскіє. Русскіє вуха тирчать і нікуди їх не дінеш. Нема русскії окрім савєцкіх і Лєнін дєдушка їх, а Сталін папік.

 8. Росс :

  Здається декому тут дуже важко усвідомити правду.

 9. Олександр :

  Це не дуже інформативно. Треба їхати до Європи, щоб розуміти тих європейців. Як само я б радив багатьом європейцям висказуватися про Україну, хоча б раз сюди приїхавши, чи поживши тут. А то деякі зовсім нікчемни єврочиновники дозволяють собі будь-що казати, зовсім не маючи інформації, не розуміючи загалом нічого з нашого життя. Більше спілкуйтеся та їздіть по світу, тоді маніпулуювати вами не зможе ніхто

 10. Николай :

  Вложите деньги и раскрутите хороших бизнесменов раскрутить хороший сайт. Для этого очень много денег не надо.

 11. Олександр :

  А як ви тих людей по домах розпустите?Ви бабку Параску з Майдана 2004 пам’ятаэте? Вона довго не могла зрозуміти чоми це нікому вже не потрібна. А хлопці з правого сектору не баби параськи. Що потрібно відбутися, щоб вони пішли по домівках? Адже вони відчули владу кийка. Тут вони – герої, щось вирішують, а вдома вони звичайні робітники, яких не багато хто й до роботи візьме. Не підуть. Почнеться гризня за контроль над виборами, над його результатом. над місцями у владі… тілки проміж себе. Згодом стануть такіж самі як нинішні. Тільки багото чого зруйнується до того. А Укарїна і так в розвитку відстає. Відстанемо ще більше

 12. Sova :

  З коктейлем Молотова і арматурою – це демократично і по закону?

 13. Sova :

  Скажіть по-секрету: що поганого особисто вам зробила Росія, а, швидше за все – Радянський Союз, що у вас стільки злості?

 14. Sova :

  Это ГОСТЮ

 15. Sova :

  Ещё один пациент.

 16. Sova :

  Це анти-ти-хвашисту.

 17. Гой :

  Російському царю Олександру (не пам”ятаю номера) приписують такі слова: “Россія – государство нє купєчєскоє, нє рємєслєнноє і нє зємлєпашескоє. Россія – государство воєнноє”. І ці слова дуже правдиві. Вся історія Росії – це суцільна смуга воєн, головно завойовницьких (собіраніє зємєль). Тому нічого дивного, що саме воєнна слава є основою самосвідомості росіян, яким, по суті, більше нічим тішитися. Бо, як тепер виясняється “вєлікая русская цівілізація” НЕ МАЄ НІЧОГО, ЧОГО НЕ МАЮТЬ ІНШІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ. Всі так звані цивілізаційні здобутки Росії – результат запозичення, а то й прямого впливу Західної цивілізації.
  Те саме стосується і військових звитяг. До того моменту, поки Петро Перший не СКОПІЮВАВ ВСІ ВІЙСЬКОВІ ЗРАЗКИ (від озброєнь і тактики ведення бою – до уніформи та родів військ) З НІМЕЧЧИНИ, АВСТРІЇ, ФРАНЦІЇ та ВЕЛИКОБРИТАНІЇ – Росія (Вєлікає княжество Масковскоє) була третьорозрядною державою – об”єктом постійних втручань у свої справи з боку могутніших сусідів (Польщі, Литви, Швеції, Німеччини тощо). А заодно Петро затягнув в Росію зразки західноєвропейської архітектури (Петербург), науки та освіти (Академія наук, керована і наполовину заповнена німцями, австрійцями та французами, перший російський унівесртитет – Слов”яно-греко-латинська академія), технології (кораблебудування, металургія), вбрання, музики і танців (гоління борід і перуки, бальні танці, одяг дворян, балет, театр тощо.). До речі саме за це, я вважаю, що він і заслуговує назви “Великий”.

  Та виявляється також, що у військовому відношенні Росія теж не була “супер-пупер”. З усіх – понад 20 різних воєн, більшу половину РОсія програла – особливо на морі. Остання програна – ПРИЧОМУ ВЧИСТУ І ГАНЕБНО – війна – це війна в Афганістані.

  Крім того, ніколи Росія (і імперія, і СРСР, і Росфедер) НІЧОГО НЕ МОГЛА ЗРОБИТИ БЕЗ ЗАХОДУ. І Друга світова війна – не виняток. Без так званого “лендлізу” – американських поставок зброї, амуніції, техніки, конструкційних матеріалів (особливо авіаційного алюмінію для літаків) продовольства – СРСР війну б не виграв. Росіяни, звичайно, це категорично заперечують і всю славу Перемоги приписують виключно собі.
  Тому й реагують так болісно “Пабєду у нас ніхто нє атбєрьот” – так ніби хтось претендує на їхню перемогу.

  Ото нехай зі своєю пабєдою і носяться. Чим би дитя не тішилось – аби не плакало.

 18. Sova :

  Сходи до лікаря.

 19. Sova :

  Звісно, правила елементарної культури зобов’язують автора підписуватися. Але, мабуть, розуміючи (і справедливо), що нічого хорошого сей особини від цього не буде, в такому вигляді спартачено запропонований словестний пронос. Хотілося сказати одне – не сподівайтеся! Даремні потуги. Це при капіталізмі у вас, гер-пан, голос прорізався Прийде народна влада – полетите ви до своїх господарів, Якщо приймуть, звісно. У негідників і зрадників шана одна.

 20. Олександр :

  Багато слів. Але якщо ви у Нью-Йорку будете казати, про націоналізм, вас там не зрозуміють. Бо націоналізм у всіх розвинених країхнах вважається пережитком минулого, років 20-40х минулого сторіччя. Всюди національність людини не є вирішальною. То є просто особливість якоїсь людини.
  Щодо “ВЕЛИКОЙ ПОБЕДЫ”, то в тому, що об цей лозунг не витираюьб ніг, як роблять зараз в нас, є дуже велика перевага. Майбутнє треба будувати на дійсно важких, але РЕЗУЛЬТАТИВНИХ прикладах. Перемога відбулася. Незважаючи на впевненості Німців та японців, італійців та румун – у своєї перевазі. ТО було важко. Але ми перемогли. А що за приклад герої прут? Дуже шкода цих наївних та хоробрих хлопців, але ж вони приклад зради українськох еліти! Їх кинула на смерть. І смерть ця стала непрасною, бо нічого не змінилося. На програшних прикладах успішної країни не побудуємо. Портібні приклади перемог. Працюйте більше за інших, у спорті перемагайте, робіть щось на кшталт “політ Гагаріна” чи місія ндо місяця, побудуйте гарні, надійні кораблі-робіть щось! А ви тільки про руйнацію – бо ліниві й непатріотичні. Кожен думає тільки про себе, а говорить про щось “високе”. Результат свідчить сам про себе. Час все роставить і покаже нашим дітям-внукам. Я вважаю що для початки треба не просрати нашу велику і багату країну! Подівіться на курдів чи євреїв! Не станемо такими

 21. Алекс :

  Ви вважаєте, що є на майдані люди, що бажають війни?Тоді ви мабудь маєте уяву про цих людей лишень з новин російських або провладних каналів.Там стоять різні люди і не тільки з західної України.У них єдина ціль, жити в цивілізованій демократичній країні, де закон обов”язковий для всіх.Тому не потрібно ображати тих, що хочуть щось змінити і мають відвагу боротися за свохї права.

 22. Алекс :

  Націзм і націоналізм зовсім різні речі.Націоналізм – це Ідея Нації + бажання власної державності.
  Нацизм – це Ідея Раси, при якій заперечується рівність між іншими расами, возвеличення панівної раси над іншими расами.
  Тому думка, що «від Націоналізму до Нацизму – один крок» – це, м’яко кажучи, дурість, – бо НАЦІОНАЛІЗМ ніякого відношення не має до РАСИЗМУ. Це про термінологію.А щодо майданівців, то їх головне бажання жити в країні, де цінується людське життя, свобода і гідність.А ви проти цього?

 23. Олександр :

  Яка несенитниця. Ви вважаєте що після терактів вам стане жити легше? Чи коли зброя ядерна розійдеться по руках, чи коли на звилі страху за своє життя прийде до влади якийсь російський Гітлер чи Милошевич? То ви гадаєте що тоді вам буде легше жити? А невинних людей терроризувати та вбивати? То хто ви є? То вас треба без суда та слідства, як США по всьому світу роблять. Дронів запускати та джойстиком на моніторі “демократично” ліквідувати загрозу невинним людям.
  PS. Кавказ з нами, ми бачили, коли банда чеченців в Одесі стрілянину в тому році влаштувала. А до того вбивала людей за гроші. Ото такі нам не треба, щоб були з нами

 24. Олександр :

  І теперь ви з хрестом на стягах та фашиськими “зігхайлями” та смолоскипами станете “творити добро”? Пану не нагадує нічого історія про підпал Рейхстагу коммуністами в Німечинні? Насилля треба зупиняти з обох сторін. А якщо хочеться настояти на своєму ЗАРАЗ, ТУТ і НЕГАЙНО – то з цієї нетерплячки завжди починаються війни. Коли люди політичними рішеннями не хочуть собі голову напружувати, а покладаються тільки на силовий варіант. Ви кажете – мирного шляху немає. Треба тільки силою. А я не погоджуюсь – то є шлях до війни! Не така в нас погана ситуація й була й є. Поїдьте подивіться в світі що робиться. Де починаються війни – миру довго немає. І всі праві, й страждають всі. Ви їдьте в Африку, в Південну Америку, в Азію – не тільки в постколоніальні країни західної Європи. До речі часто в тих країнах до розв’язування війни причетні “демократичні” країни Заходу. Інтереси у кожної країни понад усе. Все інше – лише слова.

 25. Антиантифашист :

  Русскіє дуже спираються совєцко-нацистську війну. Дуже. Пабєда – це їх все. Полюбляють також цитувать Й.Геббельса. «Мы считали, что мы сверхлюди, но мы ошиблись. Сверх человек пришел с Востока» – так сказав Й.Геббельс і я йому вірю. Русскіє також йому вірять.
  Отже маємо: нацисти, що виявились звичайними людьми, хоч і надто жорстокими, та совєцкіх, які виявились надлюдьми, за версією нацистів, яку русскіє повністю розділяють.
  Коли в 17-му році більшовики здійснили переворот, дуже багато людей вирішили, що на Землю прийшов Антихрист. Останній Патріарх РПЦ (Россійська Православна Церква) Тихон, піддав Анафемі совєцку владу. Анафему ніхто не відмінив по сю пору і вона діє. Беручи до уваги, що русскіє, це ніщо інше ніж совєцкі, совєцкі, ще раз совєцкі і ніщо інше ніж совєцкіє, можем впевнено говорить про те, що Антихрист, коли втілився в людину совєцку, зазнавши поразки, але не остаточної, тепер перевтілився в людину русскую.
  Багато хто (і я не виняток), були людьми совєцкімі. Після того, як Антихрист зазнав поразки в образі людини совєцкої, у людей совєцкіх з*явилась альтернатива, з*явився вибір – «Ким стать»? Вибори два. Або стать людиною національною, для нас це природньо стать українцем, чи залишатись безнаціоналом, (у Антихриста нема національності, як відомо)
  людиною совєцкою. Тільки тепер перевтілившись, назвавшись русскімі. Перші (до яких відношусь і я) згадали свої корені, згадали Бога і стали націоналами, українцями. Другі, і таких поки що більшість, подались в русскіє. Або в хохли, які є українці, що косять під русскіх.
  Отже русскість, це останнє логовище Антихриста. Тальки не треба паніки. На всіх нас була совєцкість і всі ми були під Антихристом. Проте нас врятували, принаймні багатьох. Отже що цей цей факт совєцкій=русскій=антихрист для нас значить? Перш за все війну. Воювать з Атихристом, обов*язок кожного християнина. І перш за все, воювать за душі людей.
  І перш за все, воювать за спасіння українців від русскості, від хохлятства. Нам українцям, є за що зачепитись ментально, світоглядно.
  Природньо русскім, які вступили в русскіє із євреїв, німців, бурят, чеченців, тощо, кинуть русскість і повернутись до своїх коренів, до своєї нації.
  Що робить тим, в кого нема нації, або тим, хто втратив своє коріння? Назвемо таких русскіє русскіє. Що робить русскім русскім? Перш за все озирнутись навколо. Нарешті почалось осмислення народів хто вони, звідкіля взялись і на якій підставі їх позаписували в русскіє. Так помори почали усвідомлювать себе поморами. Так сибіряки починають учвідомлювать себе сибіряками, а інгермандладці, інгермандладцями. Процесс іде.
  Кожний русскій русскій, тепер має можливість покінчить із русскостью.
  Це важко, проти Антихриста взагалі воювать важко, але це треба зробить, заради свого майбутнього.
  Ті що залишаться після такого впорядкування народів, той залишок, що так і не захоче кинути русскість, то і будуть останні Слуги Антихриста, його вірні воїни.
  Що з ними робить? Воювать. І перш за все воювать за їхні душі. Ну, а ні – то горе безнаціоналам!
  Русскість повинна кінчитись так само, як і кінчилась совєтчина. Анафема Патріарха Тихона діє.
  Надлюдиною може бути або Бог, але він один. Або Антихрист, ім*я йому – легіон.
  P.S.Часто кажуть на тих, хто викрадає повстанців, ґвалтує їх, вбиває, обливає водою в мороз, що то фашисти. Ні, це не фашисти. Це – надлюди! Я їх боюсь. Страх абсолютно той самий, тієї самої природи, що і був страх перед парторгом, перед КГБістом. Та ж сама природа страху. Я боюсь Антихриста. Я їх боюсь, відчуваю, що і всі їх бояться, але треба зробить все, аби їх не було. Тільки тоді у мене, та у багатьох-багатьох-багатьох людей пройде страх.

 26. Vanya :

  О Европе и жизни европейцев: https://vk.com/public_europe

 27. daret :

  Нацисти поливали холодною водою в мороз Карбишева.Нічого пану не нагадує.

 28. хороший :

  Паскудный сайт иностранных агентов(не нацпатриотов ,а шавокзапада).

 29. гость :

  россия это враг человечества. в россии надо срочно увеличивать теракты и как можно мощней.
  и теракты не против мирных граждан, а теракты – диверсии. по промышленности, по газопроводам, по энергоснабжающим и энерговыробатывающим предприятиям. и по другим бюджетообразующим предприятиям. аминь. каквказ, украина всегда с вами в борьбе за правое дело.

 30. Олександр :

  Я б просив би нашіх майданців просто відповісти на одне питання: “Шановні, як ви відноситесь до нацизму?”. Хотів би почути від Руслани, Кличка, Яценюка та інших “гарних”, “мирних мітингувальників” відповідь на нього. І чому надписи 14 та 88 так часто там зустрічаються- і чому усі на це закривають очі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

dog x videos hindipornblog.com sex2050 مشاهدةافلامسكس filmstreamingporno.com مقاطع سك aloh tube fuck4tube.com smallest penis in the world antarvasna free clips erocum.net sonandmomsex desi fuck xxx pornozavr.net chauranga movie story السكس الرائع porn-arab.net مقاطع نيك puuku slutswile.com anastasiya kvitko www poen pornhindivideo.com indianxxvideo سكس بنات الشيشان orivive.com سكس المستشفي rituparna bf video maxtube.mobi tamilporns kanada sex youporner.net indian sex viedo سكس المرج 3gpking.name سكس شواذ مترجم bitch in heat hentai freecartoonporn.info milf cherry سكس تحميل مجاني yesexyporn.com افلام خالد يوسف الاباحيه xvideos free pornbitter.com bhumi pednekar hot