«Донецькі» остаточно добили Ющенка

You may also like...

8 коментарів

 1. varnak :

  Крізь какофонію собачого гавкання й дружного вереску бригадників і блазнів інколи проривається голос і тверезомислячих громадян. Див., наприклад, аргументи заступника голови Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Степана Трохимчука “Належно оцінять величну історичну постать Вiктора Ющенка лише наступні покоління українців” (Україна молода, номер 117 за 16.08.2013 – umoloda.kiev.ua/number/2317/363/82433/). Шкода лише, що наступних поколінь українців вже не буде в Україні.

 2. Юрий :

  Во рассмешили. Одел кекс маску и сразу пчеловод. При чем №1. Пчеловоды труженики со своими устоями. Так что Витюша может и №1 только не у нормальных пчеловодов.

 3. varnak :

  Це неправда, що богообраним є єврейський народ. Насправді, богообранимм є українці, щоб показати світові, як не треба жити. Нині (не без активної допомоги ряжених та ерзацпатріотів) українське суспільство перетворено на псарню (див. коменти нижче для прикладу). Отже, такою буде й жизнь і її завершення.

 4. Саргей :

  Предатель Ющенко..Как народ доверил такой погани свою душу и сердце..Думали ,наконец, дождались.Будет житуха по Европейски…А он кинул всех и на пчелы…Гнида..Теперь маэмо що маэмо…
  Всем привет…

 5. dron :

  Давно такої ідіотської статті не читав.

 6. deimos :

  Оце ж медова бонба… Чи не всереться мерзота?

 7. Сергей :

  Урод, бездарь и предатель! Одним словом, и у д а!!!!!!!!!!!!!

 8. гость :

  Ющенко конечно идиот, но статья мягко скажем “попахивает”.

  Украины больше нет и это правда к сожалению. “Успешные” донецкие в этом хорошо поучаствовали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.