«Антифашисти» проти «повстанців»: Київ стає надто небезпечним містом

You may also like...

10 коментарів

 1. Kyz'ma :

  !!??

 2. Kyz'ma :

  А шо там робити? Користуються історичною безграмотністю населення. Леніна вже не вивчають. А Ілліч описав революційну ситуацію. Основні її ознаки: 1- не можливість верхів керувати. 2- не бажання низів так жити. 3- наявність партії, яка очолить низи. Якщо 1 та 2 – 1905 рік і піп Гапон. Якщо 1 і 3 буржуазна Англійська. Якщо 2 та 3 громадянська війна. Якщо 1,2,3 – революція. Все елементарно. Вибирайте… Думайте. Голова не тільки для того, щоб шапку носити і їсти.

 3. Богдан :

  Хто писав цю нісенітницю, пропонуючи ховатись у кущі?

 4. Юрий :

  Пани деруться, у холопів чуби тріщать…
  Ми, дійсно, не холопи, так нам, по крайній мірі, кажуть и “риги”, “яцики” і “Юлечкі”. Але по факту…
  Колись, коли люди мали власну гідність, перед битвою, полководці билися між собою особисто. Цього часто вистачало, щоби безглуздо не знищувати людей.
  Нехай пани самі вирішують свої проблеми. Без нас. І гололви трощать один одному між собою. Чи варто обстоювати когось з них? Адже при любому панові ми будемо платити податки і писати клопотання, заяви, прохання, коротше будемо попрошайками. А вони будуть жити за наш рахунок і розповідати про “кризу у державі” замісь обмеження власних витрат.

 5. Wera :

  Робята – не сц..ить раньше срока! Автору статейки – цензор, который сидит в журналисте в середине – это худшее из зол!
  Не получится сидеть одной попой на двух стульях!
  Сторонникам оппозиции – не пугайтесь, просто власть народ запугивает кровью, которую сами организовывают да плохо получается что-то! ДРУГОГО ПУТИ НЕ !!!! Только своим приходом на митинг можно доказать и Янику и Европе- что мы не быдло! Киевлян в стойло загнать как донецких люмпенов, которые еще остались на его родине, НЕ ПОЛУЧИТСЯ!!! Народ – идем как в последний бой! Я женщина, беру двоих детей и иду ! И никто мне не будет указывать, – что мне делать в своем городе!!!

 6. влад :

  Вікторе, а чому саме “помєранчєвиє” А ваші “блакітні” хіба ні? В інтернеті “в контакті” славно-явно написано, де ВИ збираєтеся і скільки за це ВАМ ЗАПЛАТЯТЬ. Так що не потрібно міряти всіх однією гребінкою…..

 7. правдоруб :

  Надеюсь народ Украины поумнеет быстрее наших политиков. Похоже кое кто так и ждет первой крови, что бы потом залить страну потоками чужой не своей. Помните истории Крут. Политиканы сбегут и будут из Эвроп ждать чем закончится шабаш кровавый и беспощадный.

 8. Виктор :

  За жопу провокаторов и в кутузку! Люди! Вас снова пытаются использовать померанчевые лидеры!Вспомните их действия после прихода к власти!!!В этот раз они хотят столкновения людей и желательно для них ,столкновения кровавые(!) Будьте бдительны и осторожны!Это не те “товарищи” и ведут они не “туда”!!!

 9. вишня :

  Гидка відрижка історії. Антіфашисти і фашисти виступають в одній особі – регионали+ комуняки.

 10. саня :

  УВАГА !!! Прогорів черговий український банк – бандитський “ЗАХІДІНКОМБАНК”. НБУ замовчує цей факт. Терміново позивайтесь до суду, інакше депозитів не побачите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.